Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co zrobić, żeby laptop się nie ślizgał?


izari

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam laptopa na podkładce (z plastiku), i się ślizga. Czasami to wkurza. Można coś zrobić, nie wiem, polać czymś, żeby ta guma się aż tak nie ślizgała? Jak kupiłem podstawkę, to było ok, od ostatniego tygodnia tak się zaczęło.

Opublikowano

Przymocuj na podkładce symetrycznie w każdym rogu na podkładce jakiś kawałek plastiku, gąbki czy czegokolwiek, żeby było w miare stabilne.

+ gumki zapobiegające ślizganiu, takie jak są w klawiaturze, ale większe.

Opublikowano

@Nakou widze gościu, że masz przykry żywot, ale chyba tylko ty masz ujebane biurko spermą do takiego stopnia, że Ci sie komputer ślizga, nie zamierzam wnikać w szczegóły ale współczuję Ci.

A tak do tematu to na Kropelkę przyklej xD lub zakup podkładkę gumową lub inną jakąś.

QuadCore Intel Core 2 Quad Q8200, 2333 MHz (7 x 333) Acer EQ35M ATI Radeon HD 4890 1GB HIS Tacens Radix III 720W Hynix 2GB GoodRam 2GB DDR2 Zalman Z9 Plus Hitachi HDS721616PLA (153 GB) Hitachi HDT725040VLA (372 GB)


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...