Skocz do zawartości

[Problem] FiberHost - wczoraj 40 dzisiaj 0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy może mi ktoś powiedzieć czy nie ma jakiś problemów z fiberhostem, gdyż cały czas miałem serwer prawie full, a na drugi dzień już 0 osób. Widziałem, że kilka osób próbuje wejść, lecz momentalnie wychodzą, jak by ich wywalało.
Wyskakuje takie info:

[13:31:06 INFO]: QerT12 lost connection: Disconnected
[13:31:06 INFO]: QerT12 left the game.

I ogólonie zatrzymał mi się czas na serwerze, czyli do końca serwerów (bo mam 2) jest tyle samo dni, co było 4 dni temu :D Nie wiem, czy to jest powodem czy co?

Gracz zgłosił, ze go coś wywala, a w konsoli pokazał się komunikat:

[13:43:05 INFO]: Cris_ lost connection: Internal Exception: java.io.IOException: Połączenie zerwane przez drugą stronę

1377531174-U173186.png

Witam. Czy może mi ktoś powiedzieć czy nie ma jakiś problemów z fiberhostem, gdyż cały czas miałem serwer prawie full, a na drugi dzień już 0 osób. Widziałem, że kilka osób próbuje wejść, lecz momentalnie wychodzą, jak by ich wywalało.

Wyskakuje takie info:

[13:31:06 INFO]: QerT12 lost connection: Disconnected
[13:31:06 INFO]: QerT12 left the game.
I ogólonie zatrzymał mi się czas na serwerze, czyli do końca serwerów (bo mam 2) jest tyle samo dni, co było 4 dni temu :D Nie wiem, czy to jest powodem czy co?

Gracz zgłosił, ze go coś wywala, a w konsoli pokazał się komunikat:

[13:43:05 INFO]: Cris_ lost connection: Internal Exception: java.io.IOException: Połączenie zerwane przez drugą stronę

Problemy hostingu z laczem, radze to zglosic.

CAMDNAx.png

Mmiałem ten sam problem. Tylko u mnie po uuruchomieniu serwera zanikalo polaczenie - na panelu bylo ze serwer online - a w grze wywalało polaczenie z tym samym powodem, co u ciebie.

Podobno to naprawili, u mnie juz jest wszystko ok, nie wiem jak u ciebie. Ale jak ci jeszcze nie działa - spróbuj przenieść pluginy na kompa - odpal serwer na minecraft_server i zobacz czy jest Ok :)

Zapraszam na mój serwer 1.7.x: mc.turbogroszek.pl

Wejdź, nie pożałujesz :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Problem] FiberHost   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...