Skocz do zawartości
  • 0

Internet w laptopie działa na wifi, na kablu nie

astapa

Pytanie

Witam, mam taki problem, że po formacie działał mi internet przez kabel oraz przez wifi, a obecnie po formacie nie działa. Router jest podpięty pod wejściówkę w domu i chcę połączyć komputer przez kabel z routera do kompa. Innym kolegom działa, mi niestety nie. W karcie sieciowej w menadżerze urządzeń nie mam sterowników do Ethernet i nie mogę znaleźć sterowników, najnowsze sterowniki producenta mam i tez mi nie działa.

Przy uruchamianiu komputera wyświetla mi się ikonka jakby internet był podłączony przez kabel lecz po chwili z powrotem zmienia się na te paski jak przy wifi.

Parametry laptopa są w załączniku.

post-260347-0-68790600-1389099292_thumb.jpg

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Samsung NP300E-A01PL

Juz sprawdzam metodę CODER_BEST ale pobierze mi sterowniki gdy nie bedzie tych sterownikow=nie bedzie internetu?

Dyarek - podałem w załączniku

A to nie trzeba przestawic czegos w opcjach? bo kolega tak drugiemu zrobil i mu dziala, a mi nie wyskakuje, ze jakis sterowniow mi brakuje

Skoro w menedżerze urządzeń jest, że nie ma sterów to musisz próbować tak coś zdziałać... Próbować automatycznie lub ręcznie wgrać sterowniki. Odinstalować kartę a potem kliknąć skanuj w poszukiwaniu zmian sprzętu.

Masz pytanie? A może jakiś problem? Pisz śmiało na adres: [email protected] odpowiadam zanim zdążysz wysłać email ;)

d3ff9b9a57cb9717a69d7ff7e93e3eb8.jpg

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Internet w laptopie działa na wifi, na kablu nie   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...