Skocz do zawartości

Euro Truck Simulator 2 zacina się

michu606

Rekomendowane odpowiedzi

SIemka. Jak w temacie, ETS2 strasznie mi się zacina, wygląda to jak pokaz slajdów ;d dziwi mnie to bo jakiś rok temu na tym samym laptopie wszystko działało płynnie.

Lenovo ideapad y530

Windows 8 64bit

Dual Core T4200 2GHz
3Gb RAM DDR3

GeForce 9600M GS

Jak ostatnio gra działała miałem win 7 64 bit ale to chyba nie powinno aż tak zmieniać płynności ? Da rade coś z tym zrobić ?

Pozdrawiam :)

Game Booster polecam, oraz NVIDIA GeForce Experience - jest to program przez który możesz zaktualizować sterowniki karty graficznej, oraz opcja taka ; wyszukuje ci gry zainstalowane na komputerze, i dzięki temu programowi możesz je zoptymalizować. Optymalizuje Ci tak, aby gra ci chodziła płynnie.

• 7 miesięcy temu...

@michu606 po pierwsze zainstaluj win 7 po drugie jak już to zrobisz to kliknij prawym na ets 2 i zobacz czy masz tam takie pole "uruchom z procesorem graficznym" jeśli masz i pojawią ci się dwie opcje 

Procesor Nvida o wysokiej wydajności 

Zintegrowana karta graficzna 

Jeśli masz domyślne przy zintegrowanej to musisz albo zmienić domyślny na tą nvide lub po prostu kliknąć na Procesor Nvida ( tylko że będziesz musiał za każdym uruchamianiem to robić) 

Tak czy tak wątpię by to było przyczyną bo nawet jeśli masz dwie grafiki (dedyk/integra) to ETS 2 powinien domyślne odpalać się z karty dedykowanej ( ale wolałem przytoczyć taką możliwość )

Oprócz tego zainstaluj Gamebooster powinno to coś dać (tylko że po zainstalowaniu musisz zrobić konto z tego co pamiętam. No chyba że już masz :) ) Potem dodaj grę do GameBostera  i sprawdź czy problem nadal występuje 

Cześć...

• 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Euro Truck Simulator 2 zacina się   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...