Skocz do zawartości

Nowe Kupony

dahaka8888

Rekomendowane odpowiedzi

Działa:]

Co prawda twój kupon już nie działa... ale faktycznie jak wyśle sie sms z tymi danymi do dostajesz kupon. Sceptycznie wysłałem ten za mniejsza kwotę bo wydawało mi się że komuś innemu doładuję konto, tylko troche długo czekałem na kupon.

A tu proszę dostałem smsem kupon który jak wprowadziłem to ładnie doładowały sie monety i jeszcze dostałem meila od bigpointa potwierdzającego wykorzystanie kuponu, co znaczy że nie można go ponownie wykorzystać :/

Z drugiej strony ciekawe dlaczego BP nie afiszuję się nigdzie tą ofertą ?

hq302_dahaka4.png

Nie wiem jak to jest, na 20 osób w naszym bractwie tylko dwie w tym ja, osoby dostały wiadomość na pocztę z tą "ofertą". Podzieliliśmy się z nią z resztą bractwa i im również wszystko dobrze działało.

Może tu tkwi tajemnica, że pierwszego dnia każdego eventu 1/4 graczy pisze ci że już event zrobiła. Bo tak naprawdę jedno doładowanie takie to prawie zrobiony event :]

Ja na Grimmagu, tylko że długo miałem przerwe i teraz mam słabe eq, plusem jest że wiele się zmieniło na lepsze w tej grze... :D a ja sie nie powstrzymałem i jeszcze dokupiłem sobie monet z tej oferty, choć martwiłem się bo czekałem aż mi odeślą kupon dobre 15 min :] Nie ma to jak darmowe mroczne monety :D

hq302_dahaka4.png

• 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Nowe Kupony   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...