Skocz do zawartości

[Pytanie] Banowanie za KamerModa

anubis331

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio postanowiłem znowu pograć sobie na PLu, tym razem ułatwiając sobie nieco rozgrywkę :P Nurtuje mnie kilka rzeczy nt. używania botów i cheatów.

1. Czy można dostać bana za samo logowanie się z launchera Kamera, nie używając żadnych opcji hacka?

2. Czy można dostać bana za używanie speedhacka itp. ale w granicach możliwych do osiągnięcia bez używania go (np. mam 100 szybkości biegania a biegam ze 130)

3. Jak wygląda banowanie teraz? Dawno nie grałem, kiedyś banowali na emaila. Mogą teraz zbanować wszystkie konta które logowały się na moim IP, a może wygląda to jeszcze inaczej?

4. W jaki sposób przekazywać np. małże z fishbota na główne konto, żeby nie mogłoby one uznać za powiązane i zbanowane?

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Już Ci podpowiadam z doświadczenia

1. NIE MOŻNA DOSTAĆ BANA

2. Możesz dostać bana, ale szansa jest równa zeru.

3. Teraz również banują na e-maila, nick postaci, nazwa postaci, a jeśli chodzi o bany na IP to jest taka opcja, ale jej już nie stosują, bana dostajesz na konto na którym Ci go wykrył system bądź administracja.

4. Normalnie przekazuj poprzez handel.

Odpowiedzi w 98% poprawne uwierz :)

Wiadomo że jak widzisz admina to najlepiej zwiać z tego miejsca :P

a co do speed hacku to tużo ludzi nie kuma jak on dizala inni gracze nie widzą tego przyspieszenia on działa tak że bot chodzi na skróty i czasami przechodzi przez budynki więc bana można łatwiej wyrwać ale są nikłe szanse

fajną opcją w bocie jest otworzenie mapy i wskazanie miejsca gdize chcemy sie tepnąć na mapce i naciśniecie Shifta

osobiście wypróbowałem na kompach co metin chodz bez ściny to tepa na wybrane miejsce na mapie a tam gdzie zacina to tepa np o połowę którcej :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Banowanie za KamerModa   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...