Skocz do zawartości

[Pytanie] Sale i jego brak?

YOKYO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chodzi mi o Sale ktory ma sie zaczac dzisiaj a dokladnie juz powinien byc dostepny jednakze go niema...

Czy sa jakies problemy z serverami o ktorych nie wiem czy co?

Na sale powinna byc Nami, Ezrael i Malphite/ Panda Teemo, Piltover Customs Blitzcrank i Vandal Brand.

Rotacja jest jednakze Sale brak postacie nie posiadaja znizki nawet w zakladce Champions/Skins.

Za info beda LIKE IT ;]

Pomoglem daj LIKE IT ;]

kbotuserbar9ni9.png

Wyprzedaż zawsze wchodzi później, może wejść nawet o 18, raz tak było : d

To nie problemy serwera :)

Pierwszy raz o tym slysze ;/ widac za krotko gram, poniewaz zawsze byla od samego rana kolo godziny 8.00

Edit:

Zeby nie zakladac nowego tematu to z innej beczki pytanko...

Czy tym papierowym ezem mozna jakos zjechac przeciwne adc? Poniewaz za kazdym razem jak trafiam go na linni to jest easy game.

Jego W i R maja przeliczniki AP a Q i E ad wiec trinity go pod buffyje?

Pomoglem daj LIKE IT ;]

kbotuserbar9ni9.png

Osobiście uwazam, iż budowanie Eza pod "Blue" jest bezsensowne po nerfie lizarda. W early starasz się farmic jak najlepiej i poke'owac przeciwnika z Q, nie wdajesz się w niepotrzebne fighty chyba, ze jesteś pewny swojej sytuacji. W tf'ach jeśli przeciwnicy są ustawieni w dogodny dla cb sposób, rzucasz ul ta jeśli nie to trzymasz go aby dobic, kktóregoś z przeciwników. Zwykle skladam Eza w ten sposób:

-berki

-Triforce

-Bt

-LW

-Infinity

-GA

W niektórych grach oplacalnym jest kupić w early kropelke, a nastepnie zamienić ją na manamune, zamiast infinity. Ja zwykle robie tak jeśli drużyna jest "Poke team'em" (nidalee, jayce itp.) Gram Ezem od bardzo dawna i wiem, ze i build i sposób grania sprawdza się przeciwko każdemu przeciwnikowi ;)

Gram w League of Legends

Jeśli w czymś pomogłem daj +

A jeśli w czymś mogę pomóc w sprawie LoL to napisz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Sale i jego brak?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...