Skocz do zawartości

Bitwy realistyczne i mysz

Przeterminowany

Rekomendowane odpowiedzi

Przy odpowiednim pokombinowaniu przy czułości jest to możliwe. Mam dwóch bardzo,bardzo doświadczonych kolegów z Ił-2 Stumovika. Jeden z nich zaczął latać FRB na myszce i klawiaturze. Udało mu się ogarnąć to jakoś i latał tak przez jakiś czas,ale to było tylko żeby udowodnić,że się da. Nie jest to wygodne. A już na pewno nie dla świeżej osoby. Zejdź o poziom niżej na bitwy historyczne. Tam też jest w miarę realistycznie,a na myszce bez problemu będziesz osiągać najlepsze wyniki. :)

Przy odpowiednim pokombinowaniu przy czułości jest to możliwe. Mam dwóch bardzo,bardzo doświadczonych kolegów z Ił-2 Stumovika. Jeden z nich zaczął latać FRB na myszce i klawiaturze. Udało mu się ogarnąć to jakoś i latał tak przez jakiś czas,ale to było tylko żeby udowodnić,że się da. Nie jest to wygodne. A już na pewno nie dla świeżej osoby. Zejdź o poziom niżej na bitwy historyczne. Tam też jest w miarę realistycznie,a na myszce bez problemu będziesz osiągać najlepsze wyniki. :)

W 1.37 zmienili nazwy, historyk to teraz realistyczne, a pełny realizm to symulacyjne.

Myszka + klawiatura to zdecydowanie najlepsze sterowanie dla nie-profesjonalisów, do tego bardzo intuicyjne - ja np. jeszcze zanim zacząłem pierwszy lot, pomyślałem, że najlepiej byłoby mieć lotki na A i D, ciąg silnika na W i S itd. Okazało się, że tak właśnie jest ;) Zmieniłem tylko kilka, np. przeładowanie na R - nawyk z FPSów xD

YGsMv3q.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Bitwy realistyczne i mysz   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...