Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jakie premiery filmów czekacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie ja czekam na :

Avengers:Age of Ultron

Zombieland 2

Kick Ass 3

Kapitan Ameryka zimowy żołnierz

Percy jackson and the Olympians: The Titan's Curse

Szybcy i wściekli 7

 

Chodzi o takie premiery które już są mniej więcej pewne

 


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Avengers:Age of Ultron

Zombieland

2Kick Ass 3

Szybcy i wściekli 7

 

Jeszcze na Ostatnią część hobbita, ale szczerze mówiąc nie orientowałem się kiedy wyjdzie :)

 

--

 

16 lipca tego roku ;)

Opublikowano

300: Początek Imperium

Need for Speed

Jak wytresować smoka 2

Transformers: Age of Extinction

Opublikowano

Nie oglądam zbytnio filmów, ale jak już to 3 część hobbita, ostatnio byłem w kinie na części 2 i była że tak powiem : BOSKA :)

Play to have fun, not to win.

Opublikowano
Avengers:Age of Ultron

Percy jackson and the Olympians: The Titan's Curse

Szybcy i wściekli 7


Need for Speed

Transformers: Age of Extinction


oraz wszystkie filmy z Jasonem Stathamem.

0LsM05U.png

Opublikowano

pod ciemnym aniołem

 

byłem 25 grudnia na premierze hobbita na 3d i powiem, że gówno, wszystko do jednego, cały film gdzieś biegają i tyle.

 

@down

 

tak, książki nie czytałem

byłem w kinie na 1 i na 2 części i żadna do mnie nie przemawia, lecz do książki i tak nie zmuszę się na siłę, twierdzę to po ekranizacji filmu

Opublikowano

Wiem, że to temat nie do dyskusji, ale jak kolega wyżej nie czytał książki i nie wie o co chodzi w fabule to niech się nie dziwi, że "cały film gdzieś biegają i tyle"

Opublikowano

A ja w przeciwieństwie do was czekam na takie mniej znane filmy np:

22 Jump Street

Paranormal Activity 5

X-Men: Days of Future Past

300: Początek Imperium

Niesamowity Spider-Man 2

Transformers: Wiek zagłady

Ewolucja planety małp

Samoloty 2

The Expendables 3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...