Skocz do zawartości

[Pytanie] 20kk, na co wydać ?

kamilpiot

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym to inwestował w reda/blue +9, jeśli chodzisz na lod to łatwo dorobisz się dobrej holki, potem tylko ją ulepszyć, rózgę masz, resy niby też. Mógłbyś iść w poska/vulca ale czy jest sens, myślę że co najwyżej w poska, bo dla mnie red tylko troszeczkę słabszy od vulca, a jest dużo tańszy.

Moim zdaniem blue i ewentualnie dg możesz zrobić sam. Lepiej zainwestować w jakieś 5/6 sp i do tego jakieś dobre eq. Rózge masz dobrą, nie podałeś zbrojki. Polecam Ci dobić ten 69/70/74 i kupić dobrą zbroję gdyż jak wiadomo bez dobrego eq nawet sp 99+15 jest słabe. Pozdro

To chyba dozbieram te pare kk i kupie coś właśnie jak kolega wyżej napisał. Chyba, że ktoś ma jeszcze jakieś propozycje na pewno je rozpatrze :) Najbardziej mnie zastanawiało te pare postów wyżej sp red i blue. Nie mam pojęcia jak spisują sie w pvp, grałem chwile nimi no ale jakoś nie są jakieś super epickie w pvp, może tak jak pisałem że build źle rozdany albo coś. Jak to właściwie jest z tym redem i blue ? (Dla mnie nie robią jakiegoś dużego dmg, tak jak posek czy też vulcano).

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Tak naprawdę to aby uzyskać dmg na redzie/blue na takim poziomie jakim dają vulc/posek to trzeba mieć po 1 dobrą rózge po 2 jakąś dobrą job i plus, po 3 dobrze rozdane staty i po 4 mieć skilla do grania magiem :P Może poprostu grałeś redem/blue na małym lv gdzie również dmg jest mniejszy.

Serioooooo? -,-

Last Reda oraz Blue to porażka, zanim go on użyje to albo go zestunuje, albo mu go przerwe...

Co do reszty to myślicie, że zabierzecie sobie maga i myślicie, że odrazu ma takie pro elo kox dmg?

Nie, dopiero takie "kokszenie" zaczyna się od 90 lvl, a dokładniej od eq na ten lvl....

Co do tematu kup holkę, ponieważ: - zabiorą Cię na lod - zabiorą na rajdy (ibra, draco, glacerus, rajdy na glacu, greginas itp. a z tego nie nie mały zarobek).

Rajdy o których mówi osoba wyżej to 90 (Grenigas/Kertos/Valakus).Można na nich zarobić nawet za boxy po 300k (s3).

Masz taki lvl że na Twoim miejscu bym kupił Posejdona ponieważ stracisz mało potów, obszarowe skille ze stunami.Możesz też kupić Vulcano, to jest Twój wybór.Moim zdaniem kup Posejdona/Vulca, holly +0 nawet oby buffy i heal miała i tak pójdzie na rajdy.Najważniejsze jest eq, ale o to się martw od 85/90.Pozdrawiam

kunshi.jpg

Sygnatura jest mojej roboty <3 Chcesz podobną ? :)

Ja Ci polecę kupienie vulca/poska z 99j a jak najmniejszym + . W wielu fam będziesz musiał być na lod na holce co utrudniłoby wbijanie jobki na takim vulcu/posku 60-70j . Do tego jakiś bloker byłby dobrym rozwiązaniem . Blue , reda nie opłaca się robić przed 90lv z racji tego , że nie "nadrobisz prędkości mocą " .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] 20kk, na co wydać ?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...