Skocz do zawartości

Szukam Vip hacka

xAmfetamina

Rekomendowane odpowiedzi

• 1 miesiąc temu...

Nie polecam kupywać hacka bo:
- Nie długo i tak ktoś udostępni hacka działającego za darmo.

- Można się nauczyć grać.

- Po co wydawać kasę jak zbanują cię i tylko kasa w błoto, lepiej zainwestować w coś co ci się przyda i długo będzie w super stanie.

Nie polecam kupywać hacka bo:

- Nie długo i tak ktoś udostępni hacka działającego za darmo.

- Można się nauczyć grać.

- Po co wydawać kasę jak zbanują cię i tylko kasa w błoto, lepiej zainwestować w coś co ci się przyda i długo będzie w super stanie.

Nie udostępni, jeżeli tak to nie szybko

Nie zbanuja bo twórcy gry czerpią z tego zyski

Pomogłem? 

Daj like, to nic nie boli :)

jaman1 mylisz się .... NIE ZBANUJĄ ? jak jest dowód potwierdzający używanie hacka nawet tego VIP  za kasę... wystarczy dobre video na którym widać że dany gracz używa chetow następnie raport do supportu max kilka dni ban :)

Aha odnośnie cash graczy którzy inwestują sporą dawkę gotówki na grę...  za vip hacka DOSTAJĄ 1 z 3 ostrzeżeń i nakaz zmiany nicku w ciągu kilku dni dokładnie nie wiem ale coś w przedziale od 3 do 5 dni.

Więc jeżeli chcesz grać na aimbocie i sądzisz że ujdzie płazem :P mylisz się ;) może tylko na wh i chamsach a i tak prędzej czy później ktoś nagra dobre video potwierdzające Twoje oszustwo... Moim zdaniem nie warto grać na hakach .. 

Według mnie osoba kupująca tego vip hacka od twórców skilla nie dostaną bana to by było rujnowanie sobię biznesu w końcu dużo ludzi jeździ na hackach więc jakby podliczyć ile dziennie z hacków wyciągają to sporo forsy. Jeżeli będzie się to powtarzało kilka razy no to może.

408b666d9545bfe4.jpg

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Jeśli uważasz że Ci pomogłem, nagrodź mnie lajkiem. Motywuje mnie to do dalszej pomocy :)

ech jamal1 wez Ty chlopcze ogarnij i czytaj dokladnie to co pisze ... STWIERDZASZ ZE NIE BANUJA ? Cash gracze jak wyzej pisalem dostaja jedno z 3 ostrzezen i przy kazdym takim ostrzezeniu dostaja nakaz zmiany nicku ... przy komplecie 3/3 ostrzezen jest ban .... Gracze ktorzy nie wspieraja typowym DONATE a jada na VIP haku dostaja od razu jak sa pokazne na nich dowody ;)

ech jamal1 wez Ty chlopcze ogarnij i czytaj dokladnie to co pisze ... STWIERDZASZ ZE NIE BANUJA ? Cash gracze jak wyzej pisalem dostaja jedno z 3 ostrzezen i przy kazdym takim ostrzezeniu dostaja nakaz zmiany nicku ... przy komplecie 3/3 ostrzezen jest ban .... Gracze ktorzy nie wspieraja typowym DONATE a jada na VIP haku dostaja od razu jak sa pokazne na nich dowody ;)

Czy ja na Ciebie naskakuje? Napisałem tylko co ja o tym myślę.

Pomogłem? 

Daj like, to nic nie boli :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Szukam Vip hacka   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...