Skocz do zawartości

[Zostanę] Technikiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak jak napisałem w temacie oferuje siebie jako technika ale na początku powiem coś o sobie

Mam na imię Adrian mam 19 lat pochodzę z Suwałk. Sprawami technicznymi zajmuje się od

kilku dobrych lat.Tyle powinno wam wystarczyć na początek.

Więc tak oferuje wam :

Dokładną i profesjonalną pomoc przy serverze co wiąże się z :

-Dodawanie nowych map/broni/zbroi/mobów/dungeonów/questów

-Edytacja itemów

-Edytacja nazw/ opisów /funkcji przedmiotów

-Edytacja clienta oprócz pythona czyli dodawanie różnych bajerów nowe tło logowania paski interface itp

-Pisanie questów.

Czyli w skrócie potrafię wszystko prócz pracy przy pythonie

+GRATIS

Współpracując ze mną oferuje reklamę od 6 youtuberów widzowie +2k

Ts3 :)

Oczekuje:

-Rangi [GA]

- 40% z is do negocjacji

Oraz postawionego servera na vps/dedyk

Kontakt pw lub gg

49593452

Tak jak pan wyżej napisał to praktycznie umiesz tyle co jest wyjaśnione na forum / w internecie ;] I jeszcze życzysz sobie 40% z is ?? Znam ludzi którzy robią to z pasji i za darmo ;] No chyba że masz jakieś bardzo wielkie umiejętności dot. plików serwerowych to jak najbardziej nam to wypisz ;p

A tak nawiasem Edytacja to słowo gramatycznie niepoprawnie napisane pisze się Edycja jak coś ;] Nawet forum Ci to podkreśla.

Pozdrawiam

Zbieram +

Tak jak pan wyżej napisał to praktycznie umiesz tyle co jest wyjaśnione na forum / w internecie ;] I jeszcze życzysz sobie 40% z is ?? Znam ludzi którzy robią to z pasji i za darmo ;] No chyba że masz jakieś bardzo wielkie umiejętności dot. plików serwerowych to jak najbardziej nam to wypisz ;p

Z pasji i za darmo robią to, co zwykły użyszkodnik może się nauczyć w 3 dni :)

Jak napisałem wyżej dzieci :) umiem wszystko prócz pythona :)) Wiec co chcesz zebym Ci więcej opisał ... Tak możliwe ze umiem wszystko to co jest napisane na forum :) bo chyba na tym polega zrobienie servera ... Ale nie siedze pewnie tak jak wy przy filmikach z yt jak coś zrobić .. Napisałem tylko swoją oferte i temat do zamknięcia .. Znalazłem prace

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Zostanę] Technikiem   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...