Skocz do zawartości

[Pytanie] Autotacki

Ekwador17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż chciałbym zacząć grać adc ale nie wiem który przycisk odpowiada za autoatack taki jak np. w tf uciekamy i chcemy zatrzymywać się i zadac dmg ale równocześnie się odsuwać co chwilę, jeżeli ma się dużo AS to jest to w końcowej faze gry uciążliwe jeżdżenie myszką i klikanie , poprostu nie nadążam za AS mojej postaci . Proszę o pomoc

Próbowałem przycisk domyślny A jednak to nie jest to o czym myślałem dziękuje za odp. po lekcjach sprawdzę czy działa , czekam na dalsze podpowiedzi

Mi chodzi o takie coś że klikne klawicz postać pójdzie w to miejsce i zaatakuje i ponownie nacisne w inne miejsce i postać zaatakuje itd.

Próbowałem przycisk domyślny A jednak to nie jest to o czym myślałem dziękuje za odp. po lekcjach sprawdzę czy działa , czekam na dalsze podpowiedzi

Mi chodzi o takie coś że klikne klawicz postać pójdzie w to miejsce i zaatakuje i ponownie nacisne w inne miejsce i postać zaatakuje itd.

takie coś to jest zwany orbwalking i ciężko samemu coś takiego zrobil, kilka tygodni praktyki. ale oczywiście możemy mieć przyjaciela ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Autotacki   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...