Skocz do zawartości

[problem] z plikami serwerowymi

Rekomendowane odpowiedzi

Na 2x sposoby.

1. Jeśli znasz hasło to zmieniasz je w plikach CONFIG w usr/home/mt2/channel1/ czy jak tam masz, w folderze auth i db również jest CONFIG.

2. Jeśli nie znasz hasła to wyciągnij je z CONFIGÓW i połącz się z serwerem poprzez navicat przejdź do bazy danych mysql i tabelki users masz tam nazwę użytkownika szukasz mt2 a po prawej hasła szyfrowane metodą md5 poszukaj w mecie 'generator haseł mysql' wygeneruj hasło i podmień a następnie reboot serwera.

8910814572903361049127.png

Na 2x sposoby.

1. Jeśli znasz hasło to zmieniasz je w plikach CONFIG w usr/home/mt2/channel1/ czy jak tam masz, w folderze auth i db również jest CONFIG.

2. Jeśli nie znasz hasła to wyciągnij je z CONFIGÓW i połącz się z serwerem poprzez navicat przejdź do bazy danych mysql i tabelki users masz tam nazwę użytkownika szukasz mt2 a po prawej hasła szyfrowane metodą md5 poszukaj w mecie 'generator haseł mysql' wygeneruj hasło i podmień a następnie reboot serwera.

jak sie mam polączyć z mysql jak db nie działa ;d

Jak nie działa Ci serwer baz danych? Przecież działa, bo łączy się tylko wywala że błędne hasło.

Tobie może chodzi o db w /usr/home/mt2/db/ - to jest zupełnie coś innego i nie wpływa na działanie bazy danych.

Powiem krótko xD masz gg bo tak to ja nic nie zdziałam a bym prosił o pomoc moge ci dać logi z syser jesli chcesz mi pomóc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [problem] z plikami serwerowymi   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...