Skocz do zawartości

[Problem]Autopickup na PandoraMT2

lechuu92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z autopickapem na wybrane przedmioty v4, który jest wstawiony tutaj na MPC. Otóż wszystko robię tak jak należy ale pomimo tego wyskakuję mi błąd przy tworzeniu listy podnoszonych przedmiotów. Jaki to błąd jest pokazane na załączonym obrazku. Zaznaczam, że wcześniej sam próbowałem to jakoś rozwiązać ale bez skutku. Robiłem to co radzili inni na innych forach, czyli np: instalowałem framework itd...żadnego rezultatu. Serwer na jakim chcę go odpalić to PandoraMT2. Tylko nie mówcie, że tam to nie działa bo niejednokrotnie widziałem jak ludzie podnoszą to co chcą, np. sztabki.

Także bardzo proszę o pomoc w tej sprawie. Co mam zrobić aby ten autopickup zadziałał.

Oto ten błąd:

ss-z-bdem_eprhqqn.jpg

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Nie jestem do końca pewien, ale chyba twój Antywirus blokuje ci ten program, zapewne jest to Avast?

Bardziej polecam ten poradnik od Phoenix_PL, wprawdzie jest z tym trochę zabawy ale na pewno będzie działać. Przerabiasz wtedy obydwa pliki item_pandor w folderze mod.

http://www.mpcforum.pl/topic/1023874-tut-swoj-wlasny-autopickup-na-wybrane-itemy-bez-kamermoda-usuwanie-itemow-z-metin2/

Nigdy nie kłóć się z głupkiem,bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Problem]Autopickup na PandoraMT2   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...