Skocz do zawartości

[Problem] Potrzebuje pomocy ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry, cześć, witam. Z góry przepraszam za taką nazwę tematu, ale nie wiedziałem jak ją dokładnie określić.

Mam problem z tabletem, na którym oczywiśćie jest Android (najnowszy).

1. Filmy na YouTub'ie się zacinają - Internet jest bardzo szybko, na innych urządzeniach przenośnych youtube śmiga.
  2. Bateria bardzo szybko się rozładowywuję.

I pytanie jest takie, czy da radę jakoś zapobiec tym dwóm rzeczom? Za kazdą udzieloną odpowiedź nagradzam.

Zapewne na tablecie masz ustawioną opcję HD, dlatego się wolniej ładują i zacinają, co także wpływa na żywotność baterii. Dobrym rozwiązniem jest poprostu kupno tej, która ma więcej MAh. Możesz również "zabić" procesy działające w tle za pomocą menadżera zadań. ;)

graphic.png

RANK - THE GLOBAL ELITE - 1028H

PROFIL STEAM → CLICK

• 2 tygodnie później...

Ściągnij taskkillera, tak jak powiedział kolega wyżej usuwa aplikacje w tle, nie podałeś modelu, u mnie na dziadowskim overmaxie wystarczyło usunąć dane lub pamięć podręczną "internet" i znów latał jak szalony. Co do yt zobacz ustawienia czy rzeczywiscie masz HD a bateria, no cóż jak się jest pod WiFi i jest w użytku to bataria dość szybko pada - wszystko pisałem na przykładzie mojego tableta

Ściągnij taskkillera, tak jak powiedział kolega wyżej usuwa aplikacje w tle, nie podałeś modelu, u mnie na dziadowskim overmaxie wystarczyło usunąć dane lub pamięć podręczną "internet" i znów latał jak szalony. Co do yt zobacz ustawienia czy rzeczywiscie masz HD a bateria, no cóż jak się jest pod WiFi i jest w użytku to bataria dość szybko pada - wszystko pisałem na przykładzie mojego tableta

Pls nie kalecz. Zobacz sobie wyniki przed Task killerem i po - często są gorsze. Android sam radzi sb z usuwaniem nie działających aplikacji, tako syf daje prędkość na 20 sekund może a potem jest normalnie. Mojemu koledze task killer tylko obciążał system.

Pisze się Polish ;-;

Do autora - nazywaj jakoś tematy, bo tak to dostaję powiadomienie od TT, że ktoś dodał temat o nazwie ,Pomocy!'...

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

935801456340937867857.png

1. Są alternatywy dla tej aplikacji YouTuba, którą posiadasz. Oficjalna nie działa zbyt poprawnie (przynajmniej u mnie).

2. Co do tabletu, to niektóre chodzącałe dnie, niektóre nawet nie 6 godzin. Zmniejsz jasność ekranu, ściągnij aplikację oszczędzającą energię i wydajność baterii podskoczy.

Pobierz sobie Greenify - ta aplikacja pomoże Ci oszczędzić baterię :) Potrzebny root - ona ich nie zamyka jak nic nie warty task killer - ona je hibernuję przez co telefon działa także szybciej ;) Polecam.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.oasisfeng.greenify&hl=pl

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

935801456340937867857.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Problem] Potrzebuje pomocy ;)   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...