Skocz do zawartości

WarRock 2014 xseeyounarax placzek by turb0nizer

i3turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik bez sensu z dwóch powodów, po pierwsze to gra jak każda inna, nic nadzwyczajnego, zero obróbki. Drugi to to, że jest on tylko dlatego, że ktoś uznał Cię za hackera. Jak by nie patrzeć to w ciągu mojej "kariery" takich filmików było by kilkaset :)

Filmik jest zrobiony specjalnie dla niego ^_^ co do obrobki nie robilem poniewaz stwierdzil by ze to przez hacki :D a wrzucilem bo typek ma 80 lvl i beka z typa :)

xD---Kopi_ehxepsa.png

Tylko, że ten "typ" miał rację. Grasz na perfidnym no recoilu. ;)

Powiedziałbym, że to nie nieprawda, gdyż na filmiku widać recoil przy AK47 Dual a inną sprawą jest to, że XM8 ma prawie zerowy recoil ;)

Turbo jest przyzwoitym graczem, ogarnia a tutaj hacku nie widzę ;p

Filmik zbyt długi bo sama gra, wolałbym sam pograć, lecz jest w porządku :P

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Znam Turbosa i wiem na 100% ze leci bez hackow :P

co do nobkow to tez widziałem często jak piszą ze gram na hackach ( a o dziwo nie grałem :P ) Po prostu pada to plącze ;p

Dokładnie, jeszcze zapomniałem o radzie dla turbosa :P

Jeśli ktoś tak Cię prowokuje, że używasz hacków czy coś podobnego, on Cię prowokuje do zaczepki słownej, flame'u, dlatego powinieneś ignorować to co pisze i nic mu nie odpowiadać, wtedy takie nobki się spławiają a ty masz czyste sumienie :D

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Powiedziałbym, że to nie nieprawda, gdyż na filmiku widać recoil przy AK47 Dual a inną sprawą jest to, że XM8 ma prawie zerowy recoil ;)

W którym momencie widzisz recoil na dualach? Grałeś z nimi?

Ja tak i muszę powiedzieć, że o ile jakieś 3 lata temu mówiło się, że M60 ma duży recoil to w porównaniu z dualami jest to pestka.

Duale mają 3-4x większy recoil od m60.

Jak chcesz mogę Ci udostępnić konto z dualami i sam się przekonasz jaki recoil one posiadają.

Odpalisz grę z no recoilem i bez i porównasz efekty. Gwarantuję Ci, że z no recoilem gra będzie wyglądać identycznie jak tutaj.

Polecam też uważnie obejrzeć parę razy 1:38-1:50, 2:00-2:05 jak i resztę filmiku na spowolnieniu.

1373662483-U83583.png

W którym momencie widzisz recoil na dualach? Grałeś z nimi?

Ja tak i muszę powiedzieć, że o ile jakieś 3 lata temu mówiło się, że M60 ma duży recoil to w porównaniu z dualami jest to pestka.

Duale mają 3-4x większy recoil od m60.

Jak chcesz mogę Ci udostępnić konto z dualami i sam się przekonasz jaki recoil one posiadają.

Odpalisz grę z no recoilem i bez i porównasz efekty. Gwarantuję Ci, że z no recoilem gra będzie wyglądać identycznie jak tutaj.

Polecam też uważnie obejrzeć parę razy 1:38-1:50, 2:00-2:05 jak i resztę filmiku na spowolnieniu.

To CI powiem kolego ze albo masz myszke ch***** albo zle ustawienia myszki w opcjach jak Ci sie raczka wyrobi w fps-ach tak jak mi to bedziesz wiedzial o co chodzi ^_^

Powiem Ci moj drogi kolego ze tak dual ak ma duzy recoil lecz nie gram w ta gierke dwa miesiace zeby nie umiec dobrze grac. Dodac moge tylko ze podzczas grania mam wlaczony taki program jak gboost zeby mi na laptopie nie lagowalo na 16 ppl. A co do tych fragmentow to jeszcze sobie je zobaczylem i powiem CI ze chyba nie wiesz co to no recoil ^_^ .

xD---Kopi_ehxepsa.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum WarRock 2014 xseeyounarax placzek by turb0nizer   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...