Skocz do zawartości

[Problem] Game usuwa przedmioty z Item Shop'u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam poważny problem dotyczący usuwania przedmiotów kupionych w item shopie przez game.
Mianowicie funkcja PHP wygląda tak:
$item = $db->result('SELECT size, value0, type FROM '.MT2_PLAYER.'.item_proto WHERE vnum = '.$product['itemid'].' LIMIT 1');
$socket = 1;
if($item['type'] == 16) $socket = $item['value0'];
$sth = $db->query('INSERT INTO '.MT2_PLAYER.'.item (id,vnum,owner_id,window,pos,socket0,socket1,socket2,count) VALUES (NULL,'.$product['itemid'].','.$acc.',"MALL",'.$pos.',0,0,'.$socket.','.$product['count'].')');		
Po zakupie sprawdzam w MySQL, czy wpis istnieje(zawsze się pojawia), sprawdzam w grze i raz przedmiot jest, a raz go nie ma.
Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Może robisz za duże bony w itemach i game je usuwa.

Może mieć bonusy nawet o 2% i mu usunie..

Poprostu przestań używać panelu do robienia itemów, w folderze db masz zle zapisany zakres zapisywania itemow i Ci je usuwa, tak jak pisałem wyzej nie uzywaj panelu od itemow a nie bedziesz mial tych problemow.

pre_1387877119__logo.png

Może mieć bonusy nawet o 2% i mu usunie..

Poprostu przestań używać panelu do robienia itemów, w folderze db masz zle zapisany zakres zapisywania itemow i Ci je usuwa, tak jak pisałem wyzej nie uzywaj panelu od itemow a nie bedziesz mial tych problemow.

Nie używam żadnego panelu do robienia itemków. Zakres jest dobrze wpisany.

@@ Problem rozwiązany, itemy z IS trzeba wrzucać do item_award.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Problem] Game usuwa przedmioty z Item Shop'u   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...