Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] kogos do zalozenia metin2 na hamachi


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam kogos kto by mugl zalozyc serwer metin2 na hamachi:

Podobny do VirtualMT2 zeby umial edytowac serwer i zeby byl co najmniej aktywny 5 h dziennie czasem 0h jak by nie bylo tego kogos zeby dal mi GM sobie GA i jakby mugl to by zrobil strone metka

Nazwa Metka : VirtualniMT2

Nazwa sieci : VirtualniMT2-1 i tak do 10 lub dalej a haslo : 12345

a siec VirtualniMT2 to dla GM I GA :

Nazwa sieci : VirtualniMT2

Haslo sieci : 123

conajmniej musi byc na serwie:

Łuk Boga lub Łuk Nawyrzszego (Bog)

Smoczy dzwon diabla (Smoczek)

Miecz masakry (Masakra)

i jakies tam byly na sure ale nie pamientam nazwy.

Serwer Easy/Medium exp 999 lub wiencej troche

Ch: 1 , 2 jak ten co robi by chcial wiencej to niech doda.

Fajny wyglad m1

Petsy

Fryzury

I inne fajne zeczy.

to tyle .

 

Filmik VirtualMT2 prezentacja serwera w 2012 roku chyba:

http://www.youtube.com/watch?v=Dzl57cY_T6U

 

Czekam na serwa pisac jak ktos zrobi.

Moze byc inna nazwa serwera ale lepiej zeby taka byla bo zakladam FanPage serwa na FB

VirtualniMT2

 

Narka! :D

Opublikowano

Co oferujesz i popraw ortografię :)

Jakbyś coś oferował, grafikę ładną w PS itd, jakby to co napisałeś było ładnie zrobione, bez błędów itd to może by Ci ktoś zrobił serwer :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...