Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] AlmeriaMT2 jak obejść patchera i wgrać waithacka?


DonSpecu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko.

Zwracam się do was z pytaniem, jak obejść patchera na prywatnym serwerze AlmeriaMT2, oraz jak grać waithacka.

Co do patchera, autorzy nie dali możliwości wgrania obejścia, a patcher sprawdza wszystkie pliki przed uruchomieniem gry,

przez co ingerencja w pliki, wgrywanie cheatów jest znacznie utrudnione. Sposób ze startem z batu nie działa, nie ma pliku metin2client.bin.

 

Druga sprawa, to wgranie WaitHacka, bądź nieodpychania z konia, ponieważ autorzy zabezpieczyli pliki nie da rady od kopa tego wgrać.

W folderze pack większość plików została spakowana do archiwów które są uszkodzone, nie da sie ich otworzyć ani naprawić.

Jest też możliwość że archiwa to tak naprawde pliki o zmienionym rozszerzeniu, jednak wydaje mi sie że jest ich raczej za mało.

 

Sposób z wrzuceniem od tak poprostu, oraz z podpięciem plików pod index nie działa.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

Zdjęcie plików w folderze pack:

 

beztytuuJ_ephqxnw.JPG

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...