Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Nidalle AD czy AP? Opłacalna jeszcze jest?


Adriano™

  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. AD czy AP?

    • AD
      13
    • AP
      19
    • MiD AP
      26
    • Top/Bot AD
      1
    • AP all line
      10
    • AD all line
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Długo nie grałem w LoLa, i moje pytanie brzmi czy Niddale buduje się pod AD czy AP?

 

Warta jeszcze jest kupna czy miała jakieś nerfy (słyszałem ze na heala miała).

Opublikowano

Nida jest dobra pod AD i AP.

Na topa się nadaje jako AD bruiser, ładnie można 'pocisnąć' przeciwnika, jak się ogarnia.

Na mida AP. Wystarczy trafiać Q, a kille same wejdą.

Aczkolwiek jeśli chcesz mieć większy fun z gry, rób ją pod AP :D

279981407253602336505.png
Opublikowano

Mi się fajnie gra nid'a jako offtank na top'ie(heal,harass oraz DMG z pantery),a co do AP to na midzie(również można nią wycarrować grę).

Opublikowano

Nida jako offtank? :D Możesz jakiś build na nią na topa offtank podać? :P

gauntlet/3force, botrk, spirit visage, raduin, sunfire, banshee, buty wiadomo od sytuacji

te itemy sie nadają na ad nide

­

Opublikowano

Ankieta mówi sama za siebie chyba :P poczekam na wiecej odpowiedzi.

 

Warto ją zakupić jeżeli gram bardziej na topie?

Opublikowano

Ankieta mówi sama za siebie chyba :P poczekam na wiecej odpowiedzi.

 

Warto ją zakupić jeżeli gram bardziej na topie?

tak, jeśli nawet masz zamiar grać tylko ap

zrób ją z botrk i gauntletem, nie pożałujesz

­

Opublikowano

Sam na początku myślałem, że AD Nida jest słaba, ale po rozegraniu kilku gier zmieniłem zdanie.Moim zdaniem kompletny top'er.Choć ogarnięta AP też może dużo namieszać.

"Losowy cytat z Google..."

 

Opublikowano

Ja osoboście wolę ją pod offtanka na topie, potrafi wiele przytankować i dmg również ma spory na pumie. :)

AP jest useless w TF'ie, takie jest moje zdanie.

Opublikowano

Ja osoboście wolę ją pod offtanka na topie, potrafi wiele przytankować i dmg również ma spory na pumie. :)

AP jest useless w TF'ie, takie jest moje zdanie.

 

Zarówno AD jak i AP jest bardzo dobra, aczkolwiek ja polecam AP.

 

Czemu uważasz, że AP jest useless w TF'ie?

 

Budując ją pod AP każde "tańczenie" przy turecie jest na korzyść drużyny z Nidalee :P. 1 dobra dzida potrafi zabrać 75% HP ADC :).

Opublikowano

Nidalee jak dla mnie only ap :P dziś 1.3k hp biłem z dzidy ( z samego daleka ) przy około 800 ap oczywiście w miniona ;P. Jak masz czas to polecam zagrać nidalee full attack speed na jakimś customie to zobaczysz jak śmiesznie atakuje i rzuca tymi dzidami z podstawowego ataku :D

bulwaaxd_eune_22_4_logo.png

Opublikowano

Nida jako offtank? :D Możesz jakiś build na nią pod topa offtank podać? :P

 

 

Ten build jest całkiem strong. AD nidalką grają głównie na wyższym elo, co widać na streamach np. Dyrusa

                                                              185101413585933840951.png

Lecze raki w soloq <3

Opublikowano

 

Zarówno AD jak i AP jest bardzo dobra, aczkolwiek ja polecam AP.

 

Czemu uważasz, że AP jest useless w TF'ie?

 

Budując ją pod AP każde "tańczenie" przy turecie jest na korzyść drużyny z Nidalee :P. 1 dobra dzida potrafi zabrać 75% HP ADC :).

No tutaj się z tobą zgadzam, ale ja nigdy nie byłem i nie będę za nidą AP, nie mówie, że jest słaba, ale poprostu trochę wizji oraz dobra wbita i nie zrobi więcej oprócz rzucenia dzidą czy walnięciem heal'a. :)

Już bardziej podchodzi pod supp'a, jednakże na supp'ie też jej nie lubie bo ma 0 cover'a. ;P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...