Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Otwieranie filmów/filmików za pomocą quest'a


baran860

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i kurde chyba ostatni tut xD

 

Otwieramy game.py i w

def __ServerCommand_Build(self):
serverCommandList={

dopisujemy zgodnie z całą resztą:

"OdtworzFilm" : self.__Filmiki,
Następnie gdzieś nad "def BINARY_ServerCommand_Run(self, line):" dopisujemy:
def __Filmiki(self, data):
split = data.split('|')
filmik = str(split[0])
os.system("start ramir/odtwarzacz/ALLPlayer.exe ramir/filmy/" + filmik + ".avi")

Teraz już się pewnie każdy domyśla co trzeba zrobić ale opiszę to!
Do questa dopisujemy coś takiego:
cmdchat("OdtworzFilm ".."nazwa_filmu_bez_rozszerzenia".."|")
W kliencie tworzymy folder ramir/ a w nim folder filmy/ i tutaj umieszczamy nasz film!
następnie w folderze ramir/dotwarzacz/ wklejamy jakikolwiek odtwarzacz byle był w wersji Portable (Bez instalacyjnej) Ja wam daje ALLPlayer'a ale polecam napisanie własnego żeby odrazu w fullScreenie odtwarzał:
SKAN NIE POTRZEBNY STRONA ZAUFANA!

Nie przewidziałem pomocy przy "wgrywaniu" tego! Z wszelkimi błędami (Nie powinno ich być) należy samemu sobie poradzić!

Like down

8910814572903361049127.png

Opublikowano

Następny poradnik będzie pewnie o tym jak wyłączyć komputer poprzez questa....

Co się tak denerwujesz, może się komuś przyda, napisze własny odtwarzacz i będzie miał takie filmiki np. jak skończy się jakiś epiozod w grze.

 

 

Beka. Zrób jeszcze tuta jak ściągać porno w grze i oglądać, bo szamanki się nudzą już :/

Ahaha nie ma sprawy ;)

8910814572903361049127.png

Opublikowano

A nie lepiej dodać cpp do binki zamiast się bawić w programy portable?

Wtedy film by był w grze a nie w danym programie.

 

ale po co, przecież tak jest łatwiej :D

57199140501148694665.png

Opublikowano

A nie lepiej dodać cpp do binki zamiast się bawić w programy portable?

Wtedy film by był w grze a nie w danym programie.

Uwierz mi że próbowałem znaleźć jakąś biblioteke do otwierania filmów do pythona 2.2 i nic.

Zostało mi jeszcze jakoś użycie PASHE_GAME_LOGO (otwiera filmik z logiem na początku włączania klienta) ale taki bajer posiadają tylko binki z nową strukturą item_proto więc wtedy odpadało ;)

8910814572903361049127.png

Opublikowano

Uwierz mi że próbowałem znaleźć jakąś biblioteke do otwierania filmów do pythona 2.2 i nic.

Zostało mi jeszcze jakoś użycie PASHE_GAME_LOGO (otwiera filmik z logiem na początku włączania klienta) ale taki bajer posiadają tylko binki z nową strukturą item_proto więc wtedy odpadało ;)

z tym w bince jest tut na epvp od dawna przy uzyciu pliku intrologo w root ktory jest od bety 2012.

sygna1.png

Opublikowano

z tym w bince jest tut na epvp od dawna przy uzyciu pliku intrologo w root ktory jest od bety 2012.

Chyba nie czytasz uważnie

"taki bajer posiadają tylko binki z nową strukturą item_proto"

 

Co przedtem odpadało bo nie dało się pakować item_proto z nową strukturą.

Podzieliłem się tym dlatego że uznałem że mój serwer i tak nie wypali, na pomysł i zrealizowanie go wpadłem dużo wcześniej przed pojawieniem się packer'a do item/moob_proto.

8910814572903361049127.png

Opublikowano

Można prosić o jakieś ss?

Jak Ci mam zrobić ss'a normalnie skrypt otwiera film w zewnętrznym odtwarzaczu który sam sobie możesz wybrać. Jednak jak już jest packer do do nowego item proto to lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z nowej binki bo ma swój odtwarzacz.

8910814572903361049127.png

Opublikowano

Jak Ci mam zrobić ss'a normalnie skrypt otwiera film w zewnętrznym odtwarzaczu który sam sobie możesz wybrać. Jednak jak już jest packer do do nowego item proto to lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z nowej binki bo ma swój odtwarzacz.

A jak go uzyc? Co dodac aby odtwazala nowa binka, np filmik ymir po wlaczeniu gry? :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...