Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]zręczność i vit


lechu228

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, gram na dreikon, i chciałem się dowiedzieć czy dla mentala bądź bodziaka w eq bardziej przydatne będzie vit czy zręczność wiem że zr dodaje unik i dmg ale przed chwilą dowiedziałem się że niby vit też dodaje dmg i hp także jak to jest ? np w broni chce luda kryta szybkosc zaklecia sile i co zrecznosc czy vita ;d tak samo w tarczy...

Opublikowano

Vit dodaje tylko def i hp.

Najbardziej opłacalne jest wbijanie zręczności i siły.

Vit także się przyda..ale w większych stopniu opłacalne będzie zr i siła.

Jednakże najlepszymi bonami będą Lud/siła/kryt.

Opublikowano

Vit dodaje tylko def i hp.

Najbardziej opłacalne jest wbijanie zręczności i siły.

Vit także się przyda..ale w większych stopniu opłacalne będzie zr i siła.

Jednakże najlepszymi bonami będą Lud/siła/kryt.

 

i tu się mylisz

 

energia daje dla mentala do skili zwinka też a dla bodego tylko zwinka proste sprawdzenie co ile czego i do czego daje

 

robisz sobie tarcze np 12 zwinki i sprawdzasz ile ci dala do czego

następnie tarcza 12 Energi i sprawdzasz co ile di do czego dało proste

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...