Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM] UltimateCland > "Nie możesz zalożyć gildi na tym świecie" << co to znaczy ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, mam jeden domyślny świat czyli world i mam skrypt ultimateclans i jak proboje zalozyc gildie to własnie pisze takie coś jak w temacie, a pozatym miałbym jeszcze pytanie, jak zmienic lub zrobić tak aby było trzeba jakies itemki aby stworzyć gildie ? pytam bo niewiem jak konfigurować skrypty :( ? Ktoś pomoże ?

będzie łapka !

Opublikowano

Może masz wyłonczone zakładanie gildii na świecie

# +-----------------------------------------------+ #
#                                                   #
# |             UltimateClans General             | #
#                                                   #
# +-----------------------------------------------+ #
#                Ustawienia generalne               #
# +-----------------------------------------------+ #


# Glowny swiat z gildiami
world: world <--- na jakim świecie ma działać skrypt na gildie


# Nazwa pliku skryptu:
skname: gildia


# Polski - pl | Angielski - eng
lang: pl


# Swiaty w ktorych skrypt ma nie dzialac:
disable: SG <--- na jakim ma nie działać 

272521459542159815554.gif

Opublikowano

gdzie wszedłeś że masz coś takiego ??

bo ja mam tylko UltimateClans.sk < ale tam jest tyle tego że ja tego nigdy nie znajde jeszcze wszystko jakies pochowane po bokach.. jak próbowałem to wkleić tu to mi neta ścięło całego

Opublikowano

no nareszcie moge co wyczytać ! dzięki dister za podpowiedz konfiguracji, surv dzięki za notepad jednak sie przydaje i to bardzo a dla pozostałych + za chęci. dziękuje wszystkim

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...