Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[YourCraft] - [Survival/Gildie/PVP/Minigry] - 20 slotowy - NoPremium - Wystartowal 04.01.2014r - Prace - Duzo EVENTOW - Wielkie plany - Zapraszamy! :)


Weexer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wq81.png

YourCraft to serwer w stylu [survival/Gildie/PVP/Minigry]

Serwer jest JUZ 40-slotowy z wersji 1.7.2, w planach mam wiekszy ale poki co chce zobaczyc czy bedziecie zadowoleni z atrakcji serwerowych, poniewaz to mnie zacheci do dalszej pracy.IP serwera: s2.yourcraft.pl:25115 Przejdzmy teraz do opisu serwera :)

 

njn9.png

 

Expic mozna na dwa sposoby.

1 sposobem jest dojscie do pracy np. Gornik/Drwal.

Dzieki pracy mozemy zdobywac dodatkowy exp za wykonowanie czynnosci tzn.

Drwal – scinanie drewna

Gornik – kopanie itp..

2 sposób: Walka z mobami na /warp survival (zwykly prosty survival ;)

UWAGA: LVL przy nicku to nie lvl z EXP’a!! Wiecej info nizej w opisie „Levele”

 

4v67.png

 

System leveli jaki zostal wprowadzony na serwer jest doskonale skonfigurowany.

LVL’e dostajemy za zabijanie innych graczy. Na kazdy kolejny lvl wymagana jest wzrastajaca ilosc killi.

Za kazdy lvl otrzymasz:

- nagrode w postaci kasy/itemow

- ogloszenie (przez konsole) np.

„Gracz” awansowal na poziom 4! Gratulujemy! Itp..

- Gdzie mozna szybko zlvlowac?

Oczywiscie ze na AreniePVP która zobaczycie niedaleko glownego spawnu ;)

 

rh5g.png

 

Na serwerze jest juz kilka minigier takich jak:

Spleef, Skoki do wody (nowosc), Parkoury (20 :D),Wyscig z przeszkodami (od 2 do 4 graczy), rollercoaster oraz MobArena.

W tej chwili tworzymy na serwer:

* Survival Games (wyjatek: wtedy kiedy serwer juz naprawde sie rozkreci (40-slotowy, duzo graczy ;)

* Mape Gildyjna

* Questy ;) - maly dodatek RPG

- Gdzie mozna znalezc minigry?

Najlepiej wpisac po prostu /warp Minigry, ale na piechotę to: Od spawnu odwroc sie o 180 stopni i idz prosto przez most. Po lewej jest budynek o nazwie „GameOver” i tam sie WSZYSTKO znajduje! :)

 

9jkn.png

 

Na serwerze dodatkowo do survivalu dodane zostaly gildie. Kazdy moze zalozyc gildie za 10 000$.

W planach mamy:

- Mape Gildyjna (Malej wielkosci) do ciekawych wojenek :D no ale to tez przy wiekszej ilosci graczy raczej :P

 

ssx7.png

 

Do serwera dodalismy loterie (nie jakas na czas… itp.)

Po prostu sa rozstawione 3 warpy które sa PLATNE!!

/warp LekkaLoteria – 5000$ - do wygrania slabe zenchantowane bronie, itemy ale tez sheiss ;P

/warp SredniaLoteria – 10 000$ - do wygrania normalne dobre itemy, bronie z mocnym i slabym enchantem (np. ostrosc VI – tak 6, Grabierz I)

/warp SilnaLoteria – 15 000$ - do wygrania ekskluzywne itemy z ostrym enchantem :D a nawet zlote jablka i inne wartosciowe rzeczy ;)

Uwaga! Z loterii mozna korzystac co 1 godzine!!!

 

0ll6.png

 

Jedyna rzecz jaka mnie najbardziej smuci :(

Czekam z niecierpliwoscia na update jednego plugin’u który pozwala na sprzedawanie broni enchantowanych (takich wypasionych w deche – Ostrosc IX itp.) w sklepach.

Podobno update ma sie odbyc do 3 tygodni tak wiec czekajcie cierpliwie ! ;) W miedzy czasie dodalem EPICKA loterie z samymi epickimi broniami do wygrania, ale za wysoki hajs ;).

 

4827.png

 

W planach mam serwerowy ts3 lecz zaloze go wtedy gdy serwer dobrze sie rozwinie (nie owijajac w bawelne)

No mysle ze to już jest koniec opisu mojego serwera. Reszte zobaczcie na własne oczy juz w samej grze ;) Postaram sie updatowac ten temat z biegiem postepow serwerowych i dodawanych rzeczy ;)

 

Jezeli chcecie jakas fote z serwera - napiszcie mi nizej w komentarzu a ja dodam ja do prezentacji ;)

 

Zycze wam wszystkim swietnej zabawy na tym serwerze! :) Ciao ;D

 

ukvp.png

 

h8a1.png

10.01.2014

* Dodano 4 rangi początkowe:

- Wojownik

- Czarodziej

- Hobbit

- Ninja

* Zbudowano SG (Nie jest jeszcze włączone)

* Zbudowano Biblioteke (Enchant)

* Dodano Wyscig dla 2-4 graczy (tor przeszkód)

* Dodano Drop Itemów/Expa/Kasy ze Stone'a, Drewna, Mobów

h8a1.png

 

12.01.2014

* Dodano EQ poczatkowe dla kazdej klasy poczatkowej

* Dodana Epicka strefe! (Bronie do kupna) - Juz dziala!!

* Dodano 1wszy portal prowadzacy na Survivalowa mape.

* Dodano Punkty i lvle za kopanie (minelevel - skrypt Sophera)

* Usunieto LVL'e z PVP (ze wzgledu na Bug) - beda wgrane inne

* Dodano komende /drop - zeby sprawdzic ile % szans jest na itemy ze stone'a

h8a1.png

 

13.01.2014

* Dodano nowy rodzaj Eventow - OX

* Nowa komenda dla rang VIP (/workbench)

* 4 Nowe Parkoury dostepne w sklepie VIP na 1 pietrze

* Dodano brakujace itemy do sklepu TESCO

* Dodano skrot na Strefe Epickich Broni - /warp Bronie

* Dodano komende dla graczy - /back (powrot na miejsce zgonu itp.)

* Poprawiono Poradnik (ktory otrzymuje sie na poczatku)

h8a1.png

NU94p9A.gif


 


 

Opublikowano

na serwer dodana nowa atrakcja: Paintball ;), za niedlugo juz VIP shop bedzie gotowy do uzycia (w pelni automatyczny)

nazwa strony glownej serwera jest podana na samym serwerze w grze ;) (na broadcastach)

 

 

NU94p9A.gif


 


 

Opublikowano

Temat zedytowany: VIPShop w pelni skonfigurowany i juz dziala.

Na /warp VIP wszystko bedzie wam pisac.

Zapraszam wszystkich!

PS. Dzisiaj o 19:00 - Event loteryjny -> do wygrania 3VIP'y na 7dni!

NU94p9A.gif


 


 

Opublikowano

Dodano epicka loterie na serwer! ;) Serwer dziś się już troche rozwinał! (10 graczy online od 17:00-20:00)

Zapraszam i was! :)

Mam nadzieje ze jutro bedzie jeszcze lepiej :D

NU94p9A.gif


 


 

Opublikowano

refresh Zapraszam ;) Dodany drop itemów, expa oraz kasy ze stone oraz drop kasy i expa z scinania drewna

NU94p9A.gif


 


 

Opublikowano

Serwer godny uwagi.

 

Dużo gier w strefie Mini-Games

 

Możesz mieć rangę np.: z ulubionego filmu, ja uwielbiam Władcę Pierścieni i Hobbita.

 

Jest łatwy kontakt z administracją:

-TS3

-Forum

-W grze ciągle jest jakiś admin!

 

Urozmaicony Item-Shop:

Można zakupić rangi "V.I.P", "Super V.I.P" i "Special V.I.P"

Możesz zakupić również różne przedmioty.

 

Loteria również fajna sprawa.

 

 

 

Teraz gildia

 

To nie jest na tyle łatwy server aby wejść do gry i bum wpisać komendę i bum mam gildie, niee tutaj trzeba trochę pograć aby cokolwiek zdobyć ;)

 

System leveli według mnie nie potrzebny ale da się go znieść. Właściwie jak ktoś gra trochę na serwie i ogarnia PVP to dla takiej osoby dobra rzecz.

 

Są jobsy dzięki czemu nie ma problemu z wbiciem LVL'a

Opublikowano

Dzieki za pozytywny komentarz :))

Ciesze się że wam się podoba.

Zapraszam tych co jeszcze u nas nie zaczęli grać!

:D

NU94p9A.gif


 


 

Opublikowano
Zmiana IP serwera!! : s2.yourcraft.pl:25115 -- Przenieśliśmy się po 7 dniach od startu serwera na 40 slotowy! Doceńcie to ;) Zapraszam! ;) Dodatkowo działają jeszcze inne domeny IP: 46.29.18.250:25115 oraz najprostsza: mc.yourcraft.pl

NU94p9A.gif


 


 

Opublikowano

W temacie dodałem kolejne zmiany z kolejnych dni ;) Polecam przeczytać. Ponadto dodam jeszcze dzisiaj w temacie 2-3 zdjęcia żeby nie wyglądało to tak surowo ;)

A teraz prośba do moderatorów:

Prosze o zmiane w temacie napisu 20 slotowy na napis 40 slotowy. (jeżeli sie da)

Zapraszam wszystkich! ;)

NU94p9A.gif


 


 

Opublikowano

@ref!

Zalatwilismy youtubera (900 widzow) - MrGolomP

Zapraszamy! Serwer nadal "szuka" graczy ;)

Poki co w godzinach wieczornych od poniedziałku do piątku w godzinach szczytu 25/40 osób jest na serwerze ;)

Myśle że po 1ych filmikach już będzie więcej!

 

PS. JEŻELI JESTEŚ YOUTUBEREM z 600+ WIDZÓW NAPISZ DO MNIE NA PW ! MAM CIEKAWA OFERTE :)

NU94p9A.gif


 


 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Po dość długim "zatrzymaniu serwera" powracamy! Już od jutra na nowo zbieramy graczy! Przepraszamy za ostatni tydzień - nie miałem po prostu kompletnie czasu a trzeba było poprawić ostatnie rzeczy przed wywiadówką prawda? :P Tak więc zapraszam!

NU94p9A.gif


 


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...