Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]SE Xperia x8 przesiadka na nowszego androida ( 2.3.7)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc tak jak w temacie chciałbym zmienić Androida 2.1 na nowszą wersję 2.3.7 , jestem w tym zupełnie zielony , oglądałem poradniki na Yt lecz w każdym z nich linku już wygasły prosiłbym o pomoc w wybraniu najlepszej wersji 2.3.7 na x8 , dodam , że telefon nie jest zRootowany ani nic , proszę o wytłumaczenie krok po kroku jak to z robić , z góry thx za pomoc ;>

1374642900-U336505.png


by Jakim08


Opublikowano

Poszukaj na stronie od Sony androida dla Twojego modelu i zainstaluj flash toolem. Wszystko masz na www.sony.com.

Opublikowano

Potrzebujesz roota. Max stockowy androida na x8 to 2.1. Jeżeli chcesz 2.3.7 to jest nie lada problem. Jeden developer dostal bana na xda, innych linki wygasły. Tutaj masz jeszcze pozostałości i tutoriale :)

Customy x8 (znajdziesz tam też 2.3.x):

http://xperiaminicyanogen.wordpress.com/archived-pages/custom-rom/list-of-custom-roms-for-xperia-x8/

Forum tematyczne o x8. Znajdziesz tam np. CM 10 Android 4.4 na x8:

http://forum.xda-developers.com/xperia-x8/development

Wgrywanie androida 4.0.4 ICS na:


Jak wgrać custom roma:

 http://www.androidforum.pl/topic/6845-tutorial-jak-poprawnie-wgrac-custom-roma/

53a4498fed5cd.png

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...