Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

*NukeCraft* [Zwiększony Exp] [Survival+Frakcje] [1.6.4][NoN-Permium]


FreddyY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

***

NukeCraft.gomc.pl

***

Zaproszam Was

Na Serwer Survival+Frakcje

Surowce z Kamienia

Oraz Zwiekszony Exp
, który ułatwia rozgrywkę !
Serwer Minecraft na wersję 1.6.4

Jest to rodzaj czystego survivalu.
Żadna z rang
NIE może sobie kupić /fly.

Każdy ma równe szanse na rozwój.

Na serwerze są warpy oraz komenda /spawn.

Miła Administracja, która zawsze Ci pomoże :)

Sloty: 48

WL: Nie

Potwory: Tak

Nether: Tak

TheEnd: Tak

PvP: Tak

***Administracja***

HeadAdmin:

MinecraftKubixPL

Qwim219

Moderator:

stachustach

Gilio98_PL

Estrox

EdekK_PL

ChatModerator:

zxter

Dropy:

Z Kamienia:

Diament = 1,1%

Szmaragd = 1,2%

Złoto = 2,3%

Żelazo = 2,5%

Szlam = 0,2%

Proch = 0,5%

Blok złota = 0,05%

Obsydian = 2%

Perła Endermana = 0.1%

Z Grassa:

Grzybnia = 0,1%

Z Netherracka:

Brodawka = 0,1 %

Dostępne Rangi (Płatne)

VIP

SVIP

Szlachta

(Aby sprawdzić co posiada dana ranga należy wpisać /vip /svip /szlachta)

Serdecznie

Zapraszamy!!!

NukeCraft.gomc.pl

post-1064093-0-56700300-1388779137_thumb.png

post-1064093-0-30113900-1388779168_thumb.png

Zapraszam na YouTube
 

https://www.youtube.com/c/xEdzia

 

 

Opublikowano

nie polecam masakra, piszę do admina pytam się o rangę youtuber, o co kolwiek nic a jak powiedziałem "ku**a" to nagle zobaczył, ogólnie administracja max 13 lat, gracze tak samo zabijają na spawnie full diax. pozdrooo. + lagi jak nie wiem

zloo.png

Opublikowano

nie polecam masakra, piszę do admina pytam się o rangę youtuber, o co kolwiek nic a jak powiedziałem "ku**a" to nagle zobaczył, ogólnie administracja max 13 lat, gracze tak samo zabijają na spawnie full diax. pozdrooo. + lagi jak nie wiem

Człowieku chyba Ty masz max 13 lat !

I jak gracze moga zabijac sie na spanie!?

Ogarnij sie troche!

Widać, że nie dostałes rangi YT i wyglada że słusznie skoro bark Ci kultury osobistej :)

Zapraszam na YouTube
 

https://www.youtube.com/c/xEdzia

 

 

Opublikowano

Serwer Nie działa
@Jednak Działa cos z mc sie stało
Zapraszam Na Serwer!!
Niby pisze że łatwy drop ale jednak trzeba sie nakopać
Mój drop: 10stacków stone i tylko 3 diaxy 2eme 1złoto i to wszystko i 59lvl

Opublikowano

Serwer Nie działa

@Jednak Działa cos z mc sie stało

Zapraszam Na Serwer!!

Niby pisze że łatwy drop ale jednak trzeba sie nakopać

Mój drop: 10stacków stone i tylko 3 diaxy 2eme 1złoto i to wszystko i 59lvl

 

Jakoś inni sa zadowoleni!

Zawsze znajda sie tego typu gracze jak Ty :)

Wiecznie niezdowoleni ze wszystkiego :)

A tak na marginesie to kiedy grałeś?

Bo serw ma przerwe techniczna :)

Zapraszam na YouTube
 

https://www.youtube.com/c/xEdzia

 

 

Opublikowano

Jakoś inni sa zadowoleni!

Zawsze znajda sie tego typu gracze jak Ty :)

Wiecznie niezdowoleni ze wszystkiego :)

A tak na marginesie to kiedy grałeś?

Bo serw ma przerwe techniczna :)

Yyyy... jak ma przerwe techniczną jak ciągle ktoś gra :)

 

Serwer Nie działa

@Jednak Działa cos z mc sie stało

Zapraszam Na Serwer!!

Niby pisze że łatwy drop ale jednak trzeba sie nakopać

Mój drop: 10stacków stone i tylko 3 diaxy 2eme 1złoto i to wszystko i 59lvl

 

Ja chciałem tu napisać że serwer nie jest Easy Tylko ciutek ciężki ale spx to twoja sprawa jak ty to odebrałeś -_-

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...