Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak grać oficjalnego rankeda vs znajomy xD?


Legendary Angel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak zrobić my mój kumpel grał przeciwko mnie na rankedach, mamy te same mmr, ta sama dewizja itp.

W jaki sposób mogę zrobić to?

Bez zakładania jakiś drużyn i zapraszania siebie?

Chodzi o oficjalne rankedy, kiedyś się udało przypadkowo wpaść na normala on kliknął ja kliknełem i razem w drużynie :3

Opublikowano

Nie ma takiej możliwości,możesz liczyć na szczęście,ale w tej chwili tyle osób gra w lola,że masz małe szanse na trafienie kolegi :)

1393619387-U339575.png

 

 

 

Opublikowano

Musisz liczyć na farta :p Mi sie kiedyś udało trafić na kolegę w przeciwnym i nawet graliśmy na tej samej linii przeciwko sobie :P

1359062624-U334301.png

Opublikowano

Wejdzie w tym samym czasie do Poczekalni ( tam gdzie ci losuje przeciwników ) . Ja tak robiłem i już 2 razy graliśmy przeciwko sobie na rankedzie z kolegą :)

Opublikowano

Dobij z kolegą do diamond 1 . Tam łatwo trafić na siebie w solo q :P

                                                              185101413585933840951.png

Lecze raki w soloq <3

Opublikowano

najlepiej to gadajcie na skype na jakimś komunikatorze potem razem klikacie graj jak tobie wyskoczy gra to nie akceptujesz tylko najpierw pytasz kolegi czy w tym samym czasie mu znalazło jak znalazło to oboje akceptujecie a jak nie znalazło mu albo na odwrót to klikasz anuluj i probujecie od nowa chyba jedyny sposob to jest

Opublikowano

tak jak kolega wyżej podał, trafia Wam się w tym samym czasie informacja o znalezieniu graczy, akceptujecie, jak jednemu się szuka a drugiemu znalazło to ten drugi anuluje i odwrotnie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...