Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

2Guild1War [Wojny Gildi] [2 Gildie RedVsBlue] [Ts3] [0 Lagow]


Ziomeczgu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1385304843-U691595.png 2Guild1War1385304877-U691595.png

 

1385304711-U691595.pngTyp serwera: : Wojny 2 gildi



1385304711-U691595.pngRodzaj serwera: : Dedykowany



1385304711-U691595.pngSloty: 30



1385304711-U691595.pngIp: Podane tylko dla graczy



1385304711-U691595.pngPotwory: Tak



1385304711-U691595.pngZwierzęta: Tak



1385304711-U691595.pngPvP: Tak

 

1385304711-U691595.pngPremium: Nie

 

1385304711-U691595.pngNether: tak



1385304711-U691595.pngBialaLista: TAK


1385305608-U691595.png

Zordi9999
Adikosik3

 


1385305665-U691595.png

nasza tajemnica <3

 



1385305694-U691595.png

Więc tak by dołączyć na serwer musicie wejść na ts: ts.craft-page.pl


wchodzimy następnie na kanał Rekrutacja na 2Guild1War


Są 2 drużyny

Oto osoby które dostały się na serwer i są to osoby które będą przydzielone do drużyny
-Zordi9999
-Adikosik3
-Tomacha
-Pawka4

-SigulPl

-Paskal13

-OrangePlayGames

-Jarmo023

-misterq

-MilanPL
-0diablo0

-PanWiewiorka

-Ziomu1

-Kamkus

-Micho149

-QuaSoulaku

-KoBartekKs

-MrToT

-Taric

Drużyny:

Blue:
-
-
-
-
-
-
-
Red:
-
-
-
-
-
-
-

By dostać się na serwer musisz wejść na ts oto ip: ts.craft-page.pl
na samym dole znajduje się katalog 2Guild1War
łatwo zauważyć wchodzisz na kanał Rekrutacja na 2Guild1War po czym ja cię przepytuje ~Zordi
czy dostaniesz się na 2Guild1War



WYMAGAMY TS3 ORAZ MIKROFONU


zapraszamy ip ts: ts.craft-page.pl

Start godzina 22:00

Opublikowano

Powiem jedno na ten temat serwer to żałosne dno . Wbijam dobra poznaje typa ogarnięty gramy wszystko ładnie po chwili serwer off zaczyna admin zordin robić jakieś nowe pluginy bierze Aragonana na admina typek nie wie co pluginy nie wie co znaczy połowa rzeczy ale co z tego jest dobry zrobi mu serwa downy muszą się lączyć gg NIE POLECAM TEGO SERWER NAJWIĘKSZE DNO JAKIE WIDZIAŁEM DRUŻYNA CZERWONA KOŃCZY GRE

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...