Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Galeria] Próbujemy wyjść ze srebra na smurfie ;<


.Bumek662.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najgorsze co może być jak dla mnie.. xD

 

Niby diament EUNE ale w silverku siedziałem najdłużej, koszmar..

 

+10 LP - pierwszy match..

Mida zniszczyłem farmą, 270 w 25 minucie potem starałem się uzbierać tylko jak coś wleci i te 100 się nabrało..
Kata quadre miala mimo ze 0:4 ja na midzie zniszczylem (nwm czemu wziela kate gdy ja wzielem gragasa but ok)
Gra była od początku łatwa, double + fb dla mnie na sam start, jungler ogarniał.
Wu kong dał 1 killa kacie nwm po co bo się pod turreta wbił ;<
Byłem 10:2 a potem ta kata nawet bez ulta była groźna (swoim ją kontrowałem ale jednak sam jej harass posiada ostry dmg)
Będę tutaj dawał wszystkie SS z gier, nawet jak będę 0:5000 xD
+12 LP // Drugi match..
Zjebałem ten match, byłem 2:7, potem team mi pomógł wstać, caitlyn well played.
Uratowało nas to, że kha'zix nie wiadomo czemu poszedł afka
-21 LP // Trzeci match
Oczywiscie przegrana, nie wazne ze akalke z farma 50 w 20 minucie, 0:6 staty zostawilem, zaczynam rozumiec "noob team" :P
btw. bylem 7:0

Hello there.

Opublikowano

Czego mi się takie mecze nie trafiają?;d

Zawsze trafiam na ludzi którzy zamiast farmić to pchają się po kille i grają agresywnie chociaż wiadomo że to nic nie da

Opublikowano

echh, masz farta bo ja w platynie, przegrywałem na katę gragasem. no cóż b. dobrze grała defensywnie, i wbiła pente i wygrała to.

 

anyway gz

Opublikowano

lol d5 nie potrafi wycarrowac brazowego elo

 

typowy d5 2014

jeśli carrowanie nie wygląda dla ciebie kurwa zostawianie 0:6 z farma 50 to pozdro

twoja dywizja braz?

btw.

to ze moj ADC nie umial pushowac, moj support "dal" im 2 barony to nic nie poradze;<

Pushować jako APC nie da rady tak fast jak ADC, przykro mi.

Hello there.

Opublikowano

jeśli carrowanie nie wygląda dla ciebie kurwa zostawianie 0:6 z farma 50 to pozdro

twoja dywizja braz?

btw.

to ze moj ADC nie umial pushowac, moj support "dal" im 2 barony to nic nie poradze;<

Pushować jako APC nie da rady tak fast jak ADC, przykro mi.

bo nie stawial wardow? moze tez kup jakiegos? na kazdym meczu masz chyba +7 dedow... greedy?

sydno_eune_13_3_logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...