Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Na jaką wersję zrobić serwer?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrób żeby działało na 1.6.4 i 1.7.2 to będzie dużo graczy. Tak jak np. Squarelife

Opublikowano

1.6.4/1.7.2 - odpowiednia modyfikacja silnika i gotowe. ;)

Jeśli tylko jedna z nich, to 1.7.2.

Opublikowano

1.6.4, na tą chwile nie warto mieszać się w 1.7.2.

Mruczek... Z jednej strony warto, z drugiej nie.

Silnik jest już dość stabilny. W Niemczech na przykład wszystkie serwery już przeszły na 1.7.2 i wszystkie mają się dobrze ;-)

Na minus to, że w Polsce jest jeszcze mniej graczy na tej wersji, ale to kwestia czasu i gracze przejdą na 1.7.x. :-)

Opublikowano

Mruczek... Z jednej strony warto, z drugiej nie.

Silnik jest już dość stabilny. W Niemczech na przykład wszystkie serwery już przeszły na 1.7.2 i wszystkie mają się dobrze ;-)

Na minus to, że w Polsce jest jeszcze mniej graczy na tej wersji, ale to kwestia czasu i gracze przejdą na 1.7.x. :-)

Wtyczki są niestabilne, niekiedy to samo zrobisz na 1.7.2 i 1.6.4 a na 1.7.2 wywali błąd.

10732745374541468291.png

Opublikowano

Beta 1.7.2

Na pewno Beta, a nie FULL 1.7.2? o.O

Fakt, na Becie 1.7.2 był klimat, to jedna z najlepszych wersji, ale nikt na tym już nie gra, ;-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...