Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Chłopiec który uratował życie siostry dzięki grze [WOW]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gazeta.jpg

 

 

Czyli

 

 

 

Okazuje się, że gry (także MMORPG) mogą pomagać w codziennym życiu. Najlepiej przekonał się o tym 12-letni chłopiec z Norwegii, który dzięki... umiejętnościom nabytym w World of Warcraft, ocalił siebie i swoją siostrę. Przed kim? Przed łosiem. Spacerując w lesie, obydwoje natrafili na takiego osobnika. Chłopiec zachował jednak zimną krew i przypomniał sobie skille z World of Warcraft, w którego regularnie gra. Najpierw sprowokował zwierzę (umiejętność Taunt), by odciągnąć łosia od siostry, po czym... udawał martwego - nie poruszając się. Po jakimś czasie, ssak stracił zainteresowanie ofiarą i powrócił do lasu. Ok. Teraz możecie się śmiać. Bo wszystko wygląda mi na historię opisaną przed norweski odpowiednik „Super Expressu”.
xmMfHrm.png
Opublikowano

Dobry chłopak :P

 

Ja tam gram w skilla to pewnie bym wyciągnął swój plastikowy pistolet na kulki i go napiepszał :D

nie spodziewałbym sie cudów, sądząc po twojej sygnaturce xD

"będę rozjeżdzał wam serca na dwudziestu calach"  B)

Opublikowano

szybki jesteś. ze 3 lata temu to było

To co, że 3 lata, niech będzie i 100 lat temu. Założę się, że jak by taki 16-20 latek zobaczył łosia to zamiast robić jak ten chłopiec to pewnie by uciekał.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Ciekawe co by zrobił jakby w MC grał :D

 

Ciekawi mnie czy to naprawdę prawda.

 

/spawn albo /home xD

 

Tak samo jak goni Cię pies, wystarczy przystanąć, zwolnić bieg, a sam się znudzi i ucieknie ;)

Opublikowano

Ja bym podeszedł do tego łosia z tyłu i wydarł bym mu się do ucha " Co tak kurwa stojisz debilu!! człowieka nie widziałeś!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa" może by spanikował łoś

..


Opublikowano

Ja bym podeszedł do tego łosia z tyłu i wydarł bym mu się do ucha " Co tak kurwa stojisz debilu!! człowieka nie widziałeś!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa" może by spanikował łoś

 

Sądząc po tym mogę śmiało stwierdzić, że jak byś go zobaczył to piach by po Tobie został, tak byś spier***ał :)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...