Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Dlaczego dostałeś mało LP za wygraną!


vacant.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

skoro grasz chujowo to się nie dziw

Plys, zawszse kończę z najlepszymi statami :). Aha, nie grałem przez noc, gram na drugi dzień, paczę mmr 1200, na pewno przez sen ostro lamie ://

2ivh0ly.jpg

 

Opublikowano

Plys, zawszse kończę z najlepszymi statami :). Aha, nie grałem przez noc, gram na drugi dzień, paczę mmr 1200, na pewno przez sen ostro lamie ://

Ta strona pokazuje nieprawdziwe MMR, przegraj 5 ranków pod rząd i sprawdź.

Nic nie straciłem LP bo nie grałem ranków :P

Opublikowano

Ta strona pokazuje nieprawdziwe MMR, przegraj 5 ranków pod rząd i sprawdź.

Nic nie straciłem LP bo nie grałem ranków :P

no ja tak miałem ,mmr spadlo mi o 100

jakoś nie czułem zmian, dostawałem tak jak wcześniej

­

Opublikowano

No a ja się dziwiłem, że z mmr "ponad ligę" dostawałem 13lp a traciłem 20 -.-

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

Ooo fajnie, coś mi się teraz poprawiło, zamiast 4-8, dostaje 20-25 :)

Nawet mi MMR podniosło, pisało mi ,,Masz odpowiednie MMR na tą ligę", a teraz ..Świetnie! Jesteś ponad tę ligę!".

Żeby nie było że graniem sobie podniosłem, powiem że grałem od tego czasu 1 rankeda (lose), więc to się samo zrobiło :)

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

Dobrze, że nie grałem w ten czas rankedów. Niby teraz powinno być więcej pkt na + a mniej na - ale też pewnie coś sknocą :D

P.S. Uwielbiam jak ktoś zna swoje "ukryte MMR" xD

Opublikowano

No i prawidłowo... a nie, że dostaje po +3 a zabiera -5 jak to jest niemożliwe... oddawać moje lp za winy, dobrze, że to wynagrodzą :D

E6c9g1v.gif



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...