Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy LoL będzie działać na tym sprzęcie?


zahajevsky

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, posiadam kompa o takich parametrach:

Proc-DualCore PENTIUM D 2.8Ggz

Ram-3GB DDR2

Grafika-128MB zintegrowana z OpenGL 1.4 i pixel shader lub shadow 2.0

OS-WINDOWS XP PROFESSIONAL service pack 3

Czy na owym sprzęcie ruszy Leagues of Legends?

Pomogłem? Kliknij 'Lubie to!'

Opublikowano

Moim zdaniem ruszy.

Masz dobry procesor ale grafika słaba.

Będziesz sobie musiał ustawić minimalną grafikę.

Pozdrawiam TheeGabcioPL

Opublikowano

Procek uciągnie na luzie, karta graficzna ci nie wyrobi w teamfightach, do lola powinieneś mieć conajmniej te 256 mb.

Opublikowano

myślę o graniu tylko 5vs.5 czyli grania rozrywkowo po 2-3 mecze dziennie.

A jakby zainstalowac gameboostera, ustawić windowsa 'tylko wydajność' to uciągnie na niskich/średnich jakieś około 35-45 fps?

Pomogłem? Kliknij 'Lubie to!'

Opublikowano

Ta strona to shit, fake i tyle.

@UP Gameboostery nic nie dają ...

Na niskich to Ci nie uciągnie teamfightu na 35fps... Będzie jeden wielki lag.

Ja bym ściągnął i sam sprawdził, bo my wróżkami nie jesteśmy, ale raczej nie uciągnie na tej karcie graficznej.

Opublikowano

Powinien dobrze działać, mi na procku 2,2 chodzi płynnie. :)

Opublikowano

Wszystko jest słabe,najbardziej grafika,polecam Ci kupno grafiki(ta zintegrowana),a tak to na full-low ok. 20-30 fpsów.

Opublikowano

Wszystko jest słabe,najbardziej grafika,polecam Ci kupno grafiki(ta zintegrowana),a tak to na full-low ok. 20-30 fpsów.

Nie wszystko tylko grafika, 128 mb to za malo na lola wedlug mnie, mi na 250 chodzilo po 40fps'ow, a w tf'ach mialem 20-25fps'ow wiec tez latwo nie bylo.

sstwc.jpg

Opublikowano

Nie ma mowy, gra w ogóle nie odpali bo na wstępie wyskoczy Ci błąd, że twoja karta nie obsługuje Shader 3.0

Opublikowano

dodam, że lol wymaga 2.0 pixel shader lub wyżej. Więc mylisz się. ;)

Pomogłem? Kliknij 'Lubie to!'

Opublikowano

Nie wszystko tylko grafika, 128 mb to za malo na lola wedlug mnie, mi na 250 chodzilo po 40fps'ow, a w tf'ach mialem 20-25fps'ow wiec tez latwo nie bylo.

MB nie mają zbytnio znaczenia,tutaj chodzi o model,a co do samego procka to jest po prostu słaby(sam takiego miałem to były konkretne spadki przy dobrej grafice),więc czysto nie pogra.

Opublikowano

Więc jak dam all low to możd będzie około 30fps. Dzięki za odpowiedzi ;)

Pomogłem? Kliknij 'Lubie to!'

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...