Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NAjlepszy serwer [Fb+Survival [APOKALIPSA] [1.7.2] Polecam go


TeranHorn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MaSnu2g.png







G%C5%82%C3%B3wne%20Informacje.gif



Strza%C5%82ki.gif Nazwa Serwera: Craft 4 Life

Strza%C5%82ki.gif IP Serwera: s105.csrv.pl:25461



Podstawowe%20Informacje.gif



Strza%C5%82ki.gif Wersja Serwera: 1.7.2

Strza%C5%82ki.gif Sloty: 20

Strza%C5%82ki.gif Rodzaj: Free Build/Survival

Strza%C5%82ki.gif Typ Serwera: Dedykowany

Strza%C5%82ki.gif White-List: Nie

Strza%C5%82ki.gif Premium: Nie

Strza%C5%82ki.gif Nether: Tak

Strza%C5%82ki.gif PvP: Tak

Strza%C5%82ki.gif Zwierzeta: Tak

Strza%C5%82ki.gif Pluginy: Po wejsciu na serwer /pl



Za%C5%82oga.gif



Admin: CjkomePl

MoD 1: Loczy

MoD 2: Aborygen

MoD 3: Szukamy




Informacje Ogolne


Na początku chciałbym odnieść się do swojej poprzedniej edycji serwera. Która jest o tutaj :=


http://www.youtube.c...h?v=cr1BJBAgyN4

poprzednia odsłona trwała 1.5 roku i przez nas serwer przewinęło się około 3 tysięcy graczy pozostawiając po sobie 8 Miast i wiele epickich budowli.




1.) Serwer posiada system [Free Build + survival] niby nic nie zwykłego lecz ten fakt powoduje to iż u nas na jednym serwerze sa dwie mapy zupełnie odmienne. Na pierwszej Sklepy, prace, peniadze, cuboidy. A na drugiej Tylko spawn + ogromne ilości potworów które teraz są 3 razy mocniejsze.



2.)Serwer posiada bardzo prosta hierarchie rang Gracz < Vip < Svip < MoD < Admin. Co sprawia iz wszystko jest na swoim miejscu .


2.1)Svip to ranga która umożliwia ci budowanie i zarządzanie swoim własnym miastem ! Tak możesz mieć swoje własne miasto i swoich własnych mieszkańców jeśli czujesz się na siłach KUP rangę.


2.2)Nie zastanawiaj się i własnie teraz zabierz swoich kumpli DO NAS! Dlaczego do nas ? Bo tylko u nas będziecie mogli stworzyć coś epickiego i podziwianego przez inne pokolenia.



3.) Serwer Posiada swoje własne skromne forum na którym możesz opisać jakie zmiany powinny nastapic na serwerze


http://szesciennazab...hpu.pl/news.php.

Wszystkie wiadomości są rozpatrywane i brane pod uwagę wiec i ty masz wpływ na kreowanie sie serwera. Warto tam zajrzeć gdyż opisane będą tam wszystkie potrzebne komendy do gry.





Zapraszamy do wpsolnej Gry

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...