Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GonoraMT2 Najnowszy i Najstabilniejszy Serwer Hamachi PVP


Polp1997

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


gpmt2nazwa-GonoraMT2.png

gpmt2-Procesor.png
Intel Core™ i5 CPU 750 @ 2,67GHz 2,79GHz
gpmt2-Pamiec%20Ram.png
3,00 GB
gpmt2-Lacze.png
60 mb/s

gpmt2-Strona%20Glowna.png

http://25.195.131.224
gpmt2-Rejestracja.png
http://25.195.131.224/rejestracja.ph
gpmt2-Item%20Shop.png
Brak
gpmt2-Client.png
https://mega.co.nz/#!3QcTkC6A!Ikh1CUST6_fuUTTVVSYkoDfqdm4V3zlLpluHAw9oS-Y
gpmt2-Latka.png
http://www.multiupload.nl/OYPNHPM43C
gpmt2-Skan%20Latki.png
https://www.virustotal.com/pl/file/3eb50d747ecb25bd076766e721943b09d0c7d0892bafb863bdb8f42e95e4e2ff/analysis/1388575964/
gpmt2-Na%20Start.png
Na Start 250 LvL
gpmt2-Handlarze.png
Niżej
gpmt2-Bony.png
Niżej
gpmt2-Ulepszacze.png
Niżej
gpmt2-Exp.png
x Na Start 250 LvL
gpmt2-Drop.png
x All u NPC
gpmt2-Yang.png
x Bug Bryłki

gpmt2-Administracja.png
[GA]Navias

gpmt2-Od%20autora.png
- Odbugowany Drop książek na misje
- Dodane Nowe Zbroje
- Nowe Kostiumy Oraz Zbroje
- Odbugowany Konkurs OX
- Nowe Mapy Na Serwerze
- Nowe Bossy
- Odbugowane Postacie
- Odbugowany Pong oraz Blad Laczenia Z Serwerem
- Odbugowane Wartosci Broni
- Odbugowany NPC Josia
- Automatyczne włączanie i wyłączanie Skili takich jak:
Aura, Berek, Duch, Strach, Czarowane Ostrze, Ochronka BM, Zwiekszenie Ataku, Szybkosc Chodu.
- Nowe Rosy
- Nowi Handlarze
- I Wiele Innych

Hasło do sieci hamachi 123

post-908074-0-54293300-1388577981.png

post-908074-0-38959200-1388577982.png

post-908074-0-18849900-1388577983.png

post-908074-0-82037500-1388577983.jpg

post-908074-0-48501700-1388577984.jpg

post-908074-0-05603800-1388577985.jpg

post-908074-0-65222400-1388577985.png

post-908074-0-36355300-1388577986.png

post-908074-0-85869700-1388577986.jpg

post-908074-0-41993700-1388581314.png

post-908074-0-16893900-1388581316.jpg

post-908074-0-39262100-1388581317_thumb.png

post-908074-0-76961600-1388581318.png

post-908074-0-40668500-1388581319.png

post-908074-0-96882900-1388581319.png

post-908074-0-78778700-1388581320.png

post-908074-0-79702300-1388581321.png

post-908074-0-02782000-1388581960.png

Opublikowano

10 start serwera ? Nie polecam.... Pełno bugów ;)

//50+//100+//200+//500+//1000+//1200+//1500+//2000+//2500+


 


xD ProUser xD


 


48% / 100% <Od Enix'a 40%> <5% od Istnego to wyróżnienie> 

Opublikowano

Jakoś nie widzę tych " wielu nowości " i te twoje " wszystkie bugi zostaly naprawione " piszesz 10 raz w swojej 10 prezce a na jedno wychodzi ;)

//50+//100+//200+//500+//1000+//1200+//1500+//2000+//2500+


 


xD ProUser xD


 


48% / 100% <Od Enix'a 40%> <5% od Istnego to wyróżnienie> 

Opublikowano

zanim zobacze te nowości na serwerze chciałbym je zobaczyć w prezce , bo tak to nie wiadomo czy jest wogole sens ściągać klienta.

Opublikowano

Tylko ? ;) To się nie wyśliłeś.

//50+//100+//200+//500+//1000+//1200+//1500+//2000+//2500+


 


xD ProUser xD


 


48% / 100% <Od Enix'a 40%> <5% od Istnego to wyróżnienie> 

Opublikowano

Nic się z prezki nie dowiedziałem + odstrasza niż przyciąga... Co do bonów wchodzą max ? Tylko do pvp ? Jakie wartości...

//50+//100+//200+//500+//1000+//1200+//1500+//2000+//2500+


 


xD ProUser xD


 


48% / 100% <Od Enix'a 40%> <5% od Istnego to wyróżnienie> 

Opublikowano

Proszę o to nowości Zbroje są na każdą klasę postaci

nie roskminiam co tutaj jest nowego , te zbroje na plikach są wbudowane...

Opublikowano

Ten admin jest wgl nie ogarnięty.Nie dość że grozi ddosami to jeszcze zachowuje się jak dzieciak.

Mówi że odbugował pliki ? Hahaha pytał się mnie jak odbugować ox (chyba on bo miał taki nick w grze jak na hamachi).

Krótka rozmowa z tym panem na hamachi.(moje kwestie są kolorem czerwonym)

 

 

[16:27:15] >> i mam client derina bez wirusa
[16:27:16] << to od derina z prezki client
[16:27:22] >> pobralem latke i nie dziala ;o
[16:27:29] >> blad laczenia z serwerem
[16:27:42] >> znow
[16:27:43] << to coś źle zrobiłeś ;)
[16:27:47] >> i reje tez nie dziala
[16:27:50] << bo ludzie są normalnie w grze
[16:27:52] >> Strona chwilowo offline
[16:27:53] << i reje działa
[16:27:55] >> przepraszamy
[16:28:25] >> pewnie na zbugowanym w dodatku gotowcu postawiony serwer
[16:28:29] << http://25.0.143.95/
[16:28:35] >> no wbijam i co
[16:28:39] >> odrazu wyskakuje
[16:28:47] >> strona chwilowo offline przepraszamy
[16:28:52] << to u ciebie cos nie działa
[16:29:02] >> nie tylko u mnie
[16:29:09] << bo sprawdzało teraz stronke kilkoro ludzi i działa
[16:29:11] >> o działa
[16:29:20] >> ox odbugowales chociarz..?
[16:29:38] << nie nie odbugowałem
[16:29:39] >> czemnu clienta nie ma na stronie do pobrania?
[16:29:50] >> OX odbugowales czy nie?
[16:29:57] << bo niechce mi sie edytować tej stronki
[16:30:11] << mówie że nie obugowane bo nieumie wiesz
[16:30:51] >> boze co za administracja... odzywalbys sie moze normalnie
[16:30:58] >> ty chyba nie wiesz z kim piszesz dziecko
[16:31:14] << heh ''dziecko'' i wlaśnie ujawniłeś swój poziom intelektualny
[16:31:37] >> stawiam wirusy na forum twoje zachowanie i obiecuje Ci ze serwer padnie po 3 dniach
[16:31:42] >> masz 2k psotow i kozak...
[16:31:46] >> ja mam 22k
[16:31:52] >> i zobaczymy
[16:31:53] >> zaraz
[16:31:55] << a co mnie to interesuje ile masz postów -_-
[16:32:04] >> ze padnie ci szybciej niz powstal
[16:32:05] << a wgl serwer stoi wiecej niz 3 dni
[16:32:19] >> no to po stoi jeszcze okolo tygodnia
[16:32:23] >> masz to obiecane
[16:32:28] >> ze all stracisz graczy
[16:32:38] << trudnoo
[16:32:50] << nie wiesz co planuje teraz także to są tylko mrzonki twoje
[16:33:12] >> i tak padnie i tak padnie
[16:33:18] >> juz na forum leci ddos
[16:33:30] << jakie forum ?ha
[16:33:37] >> znaczy nie ddos
[16:33:38] >> ..
[16:33:41] >> opinia na serwer
[16:33:43] >> na mpc
[16:33:44] << chyba dos
[16:33:50] << walnij na mniei
[16:33:54] >> a masz moze swoje forum ...
[16:33:59] >> chociarz do serwa
[16:34:07] << mam ale nie do serwa ;)
[16:34:16] >> boze nawet forum nie ma...
[16:34:29] << to straszne naprawde
[16:34:46] >> co to za serw co forum nie ma i jeszcze trzeba expic haha na hamachi jaka porażka
[16:35:00] << porażką to jesteś ty
[16:35:12] >> weź postawiłby m 10000000xx lepszy serwer
[16:35:26] >> i o jeszcze wrzuce jaka wulgarna administracja
[16:36:29] << to idz i postaw i nie zawracaj gitary
[16:36:41] << ja cie nie zmuszam do gry tutaj
[16:36:46] >> Spoko ale najpierw poczekam az serw padnie...
[16:37:24] >> Już miałem swój serwer hamachi to odrazu miałem Rekord graczy i to nie 6 a ni nie 50 tylko 100 graczy na serwie mialem
[16:37:26] >> a nie 6
[16:37:28] >> jak ty
[16:37:41] >> oo jakis nowy serw hamachi
[16:37:44] >> a nie padl omg
[16:37:49] >> po 1h padh
[16:37:49] >> haha
[16:37:50] >> xD
[16:37:52] >> lol
[16:37:56] >> jakas Gonora
[16:38:15] >> Twój padnie jak własnie gonora
[16:38:24] << nom
[16:38:35] >> nom to sie zdiwisz za 3 dni
[16:38:59] << swietna informacja. Wprost raduje me oczy zdumieniem.
[16:39:22] >> dobra dzieciaku zobaczysz, nie wiesz z kim piszesz chyba...
[16:39:37] << nie interesuje mnie to
[16:39:42] << myślisz że się ciebie boje /
[16:39:43] << ?
[16:39:57] >> to Cie zacznie interesowac jak na yt wstawie ta rozmowe
[16:40:01] << i swoim zachowaniem ujawniasz że to ty jesteś dzieckiem a jak nie jesteś to mi przykro
[16:40:05] >> nikt tym bardziej nie zagra
[16:40:13] >> dzieckiem?
[16:40:43] << Ja jestem dzieckiem bo mam rodziców. Skoro ty nie masz to masz moje wspołczucie.Może nawet ci sweter z pomocy dla powodzian przyślę.
[16:40:50] >> a kojarzysz moze InsidePL?
[16:40:57] >> lookni na kanal dziecko
[16:41:18] << nie interesuje mnie to
[16:41:37] >> spoko
[16:41:39] >> wtsawie na mpc
[16:41:52] >> zegnam ta chora administracje
[16:41:58] [Nie ma co robic] jest offline
[16:41:58] [Nie ma co robic] opuścił wszystkie sieci

Dlaczego mu napisałem że nie odbugowałem ? A dlatego że straszył ddosami i wyzywał.

A wystarczyło w configach i idexie pozmieniac pare cyferek i ox śmiga -_-

mojasygnan.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...