Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tibijskie cytaty - (Pochwal się)


Hejter Natan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka piszcie tu swoje śmieszne cytaty z tibi ja macie tu przykłady



Kolega - Siemka chłopiee poznałem zaje*** laske ! blondynke


Ja - nawijaj dalej


Kolega - w szkole ją dziś poznałem jest z G3 nie wiedziałem że tam takie dupy są poszliśmy do kina razem potem gadaliśmy długo na małym spaceru ale..


Ja- Ale??


Kolega- Musiałem wracać bo openka była..



Pizgaliśmy z kolegami na vt chyba 30 minut :D





A tutaj kiedy mnie pk biło


Kolega(10lvl) - co gonią cie pk ?


Ja(68) - Tak....


Kolega(10lvl) - To uciekaj....






Dawać swoje :D chce się pośmiać


:ninja:


xmMfHrm.png
Opublikowano

@Yamarlo

W ten pierwszy cytat nie wierze wziołeś go z tibia.pl, tylko troche pozmieniałeś -.-, link do tego cytatu : http://tibia.pl/bash/21795

 

@Topic

Jeżeli ktoś chce poczytać cytaty z tibi to polecam : http://tibia.pl/bashlist

 

@Edit

A nawet znalazł się drugi cytat : http://tibia.pl/bash/21549

Drugi przyznam jest z tibi.pl . ale czemu nie możę być to są przykłady nie napisałem że to ja robie. temat jest po to żebyście swoje dawali a pierwszy nie zmieniłem tylko na vt kiedyś miałem taki sam jak na tibia.pl ;] jest to temat zbiorczy ;]

xmMfHrm.png
Opublikowano

@Up

Edytowałeś swój pierwszy post w którym pisało, żeby dawać cytaty, które widzieliście w TIBI, a nie na stronie internetowej.

 

Btw. lepiej zmienić pierwszy post, niż się ośmieszyć.

 

@Edit

No kurwa, po prostu no nie wieże : http://scr.hu/1480/pj3ai

 

Szkoda czasu dla ciebie ;] no i właśnie udowdniłeś że próbujesz mnie udupić nie wiem dla czemu ?

xmMfHrm.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...