Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Gdy włączam gta IV to wyskakuje mi małe czarne okienko po czym się zamyka a gra się nie włącza!


Gość MrPingwin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dwie rzeczy, których nie zrobie na 100%:

1. Nie zrobię reinstalacji GTA IV, ponieważ dostałem ją w formie "prezentu" przez steam, który mogę wykorzystać tylko jeden raz.

2. Nie zrobię reinstalacji systemu, bo nie chce.

Wyskakuje mi takie okienko, które widzicie poniżej, tylko to jest z neta, na moim okienku nic nie pisze.

Gre mam oryginalną i Win7.

post-1058328-0-94407700-1388572875.png

Opublikowano

To małe okienko to zwykły wiersz poleceń, możliwe że brakuje jakiś plików, możesz sprawdzić ich spójność za pomocą Steam (Jeśli czegoś brakuje Steam automatycznie zaktualizuje/ściągnie wymagane pliki)

Viatron


17 Sierpnia 2013 - Dołączenie do grona użytkowników MPCForum


NIE KLIKAJ

Opublikowano

Zrobiłem, ale bez skutku.

Teraz, jest inny błąd... Wyskakują informacje jakieś tam dwie, i nawet nie wyskoczą "loga" RockStars'sów i się gra wyłącza.

Opublikowano

Ten problem, już został rozwiązany, teraz jest drugi, który jest w zakładce "Seria GTA" ,drugi od góry, pomijając 6 pierwszych tematów (podpiętych).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...