Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Zmianka skili, jak zbugować?


jestemwojem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dajesz ją na handel, jak już masz ją na handlu zmieniasz profe dajesz akcept 2 osoba akceptuje zmieniasz postać i dalej ją masz na 2 koncie bądź 2 osoba :)

13520668687720801740.jpg



Uliczni rajderzy na swoich rumakach, kaski na głowach, paliwo w bakach.

Opublikowano

Gdy daję na handel nic nie da się zrobić przecież z tym. Gdy jest na handlu i klikam prawym przyciskiem myszy to nic się nie dzieje.

Na jakim serwerze chcesz zbugować? ;)

13520668687720801740.jpg



Uliczni rajderzy na swoich rumakach, kaski na głowach, paliwo w bakach.

Opublikowano

Tu nie chodzi o pl'a. Napisze jak robie: biore tą zmianke, daję ją na handel i tu co mam zrobić? Bo przeciez jak coś jest na handlu to sie tego nie da użyć.

Zalezy na jakim serwie robisz ;)

13520668687720801740.jpg



Uliczni rajderzy na swoich rumakach, kaski na głowach, paliwo w bakach.

Opublikowano

Tam gdzie gram da się tak zrobić, bo kiedyś koleś chciał zbugować zmianke skili i prosił żebym dał handel dałem on zaakceptował i ja później mu ją oddałem i wiem, że zmienił profesje. Spytałbym się go jak to się robi, tylko teraz juz tam nie gra.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...