Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stare komputerowe gry firmy novalogic. Modyfikacja


Endriex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam takie pytanko.

Otóż kilka gier wydawnictwa novalogic przykuła moją uwage grafiką która w trzech grach występuje tak samo.

 

Commanche Gold:

 

 

7BE403F9-C966-9507-B5F1B61A1E9B06841997_

 

 

Armored Fist 2

 

 

hqdefault.jpg

 

 

Delta force 2

 

 

115819031.jpg

 

 

 

Czy dzięki temu można wnioskować że gra działa na podobnym silniku i podobnych parametrach tak, że można ją ostatecznie zmodyfikować i połączyć ją, aby powstała jedna gra? i np. zrobić z tej jednej gry wieloosobową strzelankę?

Opublikowano

Sprawdź czy te gry nie są na tym samym silniku.

 

Po co chcesz się bawić trzema różnymi silnikami? Jeśli gry wyglądają podobnie to bierzesz silnik jednej i wtedy go modyfikujesz, ale musisz mieć zgodę twórców silnika. Szczególnie jeśli gra ma być multiplayer.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Sprawdź czy te gry nie są na tym samym silniku.

 

Po co chcesz się bawić trzema różnymi silnikami? Jeśli gry wyglądają podobnie to bierzesz silnik jednej i wtedy go modyfikujesz, ale musisz mieć zgodę twórców silnika. Szczególnie jeśli gra ma być multiplayer.

 

a jeżeli robie to w celach prywatnych?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...