Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Sugestia] Ekonomia oraz sklep na forum.


KoORNEL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Plugin do IPB: ibEconomy

 

Co powiecie na ekonomię na forum?

System punktów:

 

Post: 5 punktów

Temat: 10 punktów

Pierwszy post w temacie: 6 punktów

Najlepsza odpowiedż: 10 punktow

 

Plugin ten oferuje także sklep, ma pełno dodatków.

Mozna byłoby zablokować edycje awatarów i sygnatur, dodając je do sklepu za np. 20 punktów.

 

Co można byłoby dodać do sklepu:

- Zmiana sygnatur

- Zmiana tytułu

- Zmiana nicku

- UnBan dla kolegi

- Prywatna wiadomość z kluczem do gry.

- ban dla wroga

- MPC CHAMPION oraz inne nagrody w dobrze dopasowanych cenach.

- -5% za sporą opłatą.

 

 

Plugin oferuje także rankingi na punkty.

Punkty mozna zmienic na własną walutę czyli np '139 MPC'

 

Myśle ze to by spodobało sie użytkowniką.

Oczywiście pomysł z awatarem i sygnaturą nie musi zostać wprowadzony.

PLUGIN MA BARDZO DŁÓZE MOŻLIWOŚCI:

Od kredytów do debetów, oczywiście nie wszystko musi zostać wprowadzone.

 

Szczęśliwego nowego roku!

Pozdrawiam KoORNEL.

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

Jeden z najdziwniejszych pomysłów jakie widziałem.

To nie ma przyszłości, nagrody są unikatowe, gdyby wprowadzono możliwość ich kupienia(i wielu innych rzeczy) straciłyby swoją wartość.

Osobiście jestem absolutnie na Nie.

Opublikowano

Mam takie samo zdanie:

Jeden z najdziwniejszych pomysłów jakie widziałem.

To nie ma przyszłości, nagrody są unikatowe, gdyby wprowadzono możliwość ich kupienia(i wielu innych rzeczy) straciłyby swoją wartość.

Osobiście jestem absolutnie na Nie.

Opublikowano

Jeden z najdziwniejszych pomysłów jakie widziałem.

To nie ma przyszłości, nagrody są unikatowe, gdyby wprowadzono możliwość ich kupienia(i wielu innych rzeczy) straciłyby swoją wartość.

Osobiście jestem absolutnie na Nie.

Opublikowano

Widzę ze nie ma sensu więc zamykam, ale na wielu angielskich forach kilkukrotnie większych od mpcforum to widziałem, można było kupić nawet Gift do gier.

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

MPCforum zawsze będzie bezpłatne i nie widzę na razie sensu wprowadzania czegoś takiego. Nie można porównywać innych for do tego nie polskich do naszego.

674071459604241683421.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...