Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Niszczyciel czołgów Churchill GC (Gun Carrier)


Eck0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam nie wiem skąd ale naszła mnie ochota na zagranie Niszczycielami więc z Churchila I na GC I jest taki problem iż albo ja nie umiem grać albo ten niszczyciel to totalny nie wypał
Może podam minusy

 

Toporny

Słaby pancerz
Słabe działa

Wielkość

Zasięg obrotu jest minimalny

Obrót jest bardzo wolny

 

 

Nie Polecam. Tego Czołgu

 

Resztę pozostawiam wam do Oceny to tylko moje zdanie.

72a822d3b8320f.png


Opublikowano

Wystrczyło spojrzeć na ten czołg i parametry i już wiadomo, że nic dobrego z tego nie będzie. :D

>>>> Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik <<<<

Opublikowano

Wystrczyło spojrzeć na ten czołg i parametry i już wiadomo, że nic dobrego z tego nie będzie. :D

Mądry polak po szkodzie :D żebym ja się znał na Niszczycielach to bym wiedział że to nic nie warte :D

Może i beznadziejny ale za to omijasz połowę linii.

No tak , ale tym niszczycielem nic nie można zrobić pada na 3/4 strzały od średniego czołgu nie wspomnę już od niszczyciela bądź Arty :) Bez kupnego doświadczenia można sobie grać do następnego roku żeby do 7 tieru dojść

72a822d3b8320f.png


Opublikowano

Nic nie zrobisz. Zawsze jak strzelam do tego "czołgu" wszystko wchodzi, a gdy we mnie strzela dinga. Taki czołg, nie da rady nim nic zrobić.

Opublikowano

Może i beznadziejny ale za to omijasz połowę linii.

 

Zawsze można przez niego przeskoczyć wolnym expem. Wyjdzie taniej.

>>>> Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik <<<<

Opublikowano

 

Zawsze można przez niego przeskoczyć wolnym expem. Wyjdzie taniej.

Wiem wiem :) Ale temat może komuś pomoże przy wyborze :)

72a822d3b8320f.png


Opublikowano

Mam 7k bitew i 80% mam zagranych na tdekach , ten td jest przecietny , w porównaniu do arl lub su-101 to jest nawet nawet .

Powiem tak gra nieszczycielami wymaga więcej wszystkiego ;

Kasy ,czasu , umiejetnosci i cierpliwosć.

TDek nie wyposarzony traci około 40 % wagi bojowej , średnio na niszczare 8 tieru należy wydać dodatkowo 1 miliony aby go usprawnic , a przeskoczenie z 6 na 7 to jest pikuś .

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...