Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]W jaki sposób odzyskać normalne mmr?


Xplorerpl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.
Jestem w Goldzie V. Kilka tygodni temu trafiałem na platyny w teamie przeciwnym, zarówno jak i w moim.
Wszystko szło nieźle, miałem już wejść do GOLD IV, gdy trafiłem na masę trolli, afkerów oraz słabych graczy.

Parę gier pod rząd straszyła mnie nidalee afk,

heimer z fochem, że Vi zabrała mu 15 farmy (poszedł afk), top feedujący jaxy, tryndy itd.

 

Obecnie z 90 pkt. zostało mi 0, nie trafiają mi się już platyny, często gram z silverami, rzadziej z goldami.

Gry wyglądają teraz w ten sposób. Wygrywam jedną, zyskuję 14-15 pkt. Później przegrywam i tracę całe zdobyte punkty.

(Gdy miałem już 50, myślałem, że się wybiłem odjęło mi 24).

 

 

Jest jakiś sposób na odzyskanie dawnego mmr?
Czy muszę liczyć na normalny team?

 

[Przykład typowej gry adc niżej...]

 

F9z668L.png

 

 

Opublikowano

Wygrywać... Wygrywać... I jeszcze raz Wygrywać, innego sposobu nie ma ^_^

Wystarczy, że będziesz wygrywać 2 mecze i 1 przegrywać, a w końcu wyjdziesz na prostą.

Dopóki nie skorzystałem z Internetu,

nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.

Stanisław Lem

sygna_hnhpqsw.gif

Opublikowano

Graj duo z osobą z wyższej ligi.

 

Ja niestety grałem duo z kolegą Silver V i tak mi spadło mmr, że przy 99 lp dostawałem po 0.

Teraz przegrałem kilka gier, kilka wygrałem i wszystko jest tak jak należy.

Opublikowano

Znaleźć osobę z którą będziesz miał pewność, że wygrasz i już po 10 grach MMR wróci do normy.

Opublikowano

Edit/

 

pVGnwkr.png

 

 

Przepraszam za post pod postem, myślałem, że forum posiada pewien skrypt.
Panie moderatorze, uprzejmie proszę, czy można to podkleić u góry? :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...