Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ][START 01.01.2014r. 00:00][SURVIVAL + FRAKCJE][GILDIE ZA ITEMY][EPICKI SPAWN][OGARNIĘTA ADMINISTRACJA][60SLOTÓW]SzymcioG


Gość BrykietPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg SzymcioG.TK

Informacje3.png

strzalka.gifTYP: Survival + Frakcje

strzalka.gifSloty: 60

strzalka.gifIP: szymciog.tk:27913

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie


Administracja5.png
[Wlasciciel]SzymcioG

[Wlasciciel]15dino

[Opiekun]Czajo

pluginy3.png
/plugins

InformacjeDOT3.png
qwdnrf.jpg
ysxaqs.jpg
h80y06.jpg
zj5ny7.jpg
r3iy3s.jpg

Na serwerze co 15minut odbywa się konkurs w którym można wygrać nagrody. Konkurs polega na tej zasadzie, że gdy na ekranie pojawi się kod należy go przepisać. (/odpowiedz <KOD>).

Nie zapomnij, także o niesamowitych eventach, które są organizowane co niedziele!

Masz już dość cobblestone w swoim ekwipunku? Wystarczy, że wpiszesz /cobblestone, a automatycznie usunie Ci się z ekwipunku!

Dzięki temu, że gildie zakłada się za itemy na pewno już nie będzie multum zajętych nazw i nie używanych gildii!


Start 01.01.2014r. 12:00
Wejdź, a na pewno nie będziesz żałować!

Opublikowano

Myślicie idioci ,że ktoś do was wejdzie w sylwester? To czas spędzania czasu z z rodziną chociaż 3 razy w roku ,a nie na napieprzanie majnkrafta ,na którego ma się całe swoje życie.

 

 

Z reklamy się mało dowiedziałem ,więc raczej nie polecam

v5fgbo.jpg



Chipsy cola gramy w lola

Opublikowano

Domena na .tk, prezentacja z generatora... Oj, coś się nie postarałeś.

Screeny też mnie jakoś nie przekonują.

 

PS.

Otwarcie serwera w Nowy Rok nie jest dobrym pomyśłem, tak jak napisał @UP, jest to czas spędzania z rodziną,znajomymi itp.itd.

serwer_ourmc.gif

Opublikowano

Start przełożony na 01.01.2014r. 12:00

 

@edit Domena .tk jest tymczasowa za parę dni przenosimy się na .pl :)

Opublikowano

Prezentacja z generatora - co jest wielkim minusem.

Mimo wszystko na serwer wejde i przekonam się na własnej skórze .

 

@Edit wyjscie ze spawna lipne

­


logo.png


Nykeria.pl / 07.04.2016 / Metin2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...