Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Ryzykować?


ZmkAg.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanie czy latał ktoś na Merkavie i został złapany przez system antybotowy? Chodzi mi dokładnie o palladium. Czy opłaca się ryzykować i czy jest w ogóle jakieś ryzyko? Słyszałem, że ostatnio kilka osób wyłapało perma, więc BP jednak jeszcze banuje boty?

jp8p35.png
Opublikowano

BP zajęło się botami i to solidnie, na mapie 0 botów, użyjesz jakiegoś, nawet pixelbota i masz perma na 100%, Merkave i programy tego typu też ładnie wykrywa, szkoda, czekam na jakiś bot do bicia alienków co nie będzie wykrywać.

Opublikowano

Na Twoim miejscu bym się nie wychylał z merkavą teraz... BP konsekwentnie czyni to co zapowiedziało dawno temu... "chcemy usunąć automatycznych pilotów z map, aby uczciwi gracze nie tracili w stosunku do automatycznych pilotów" ~ coś w tym stylu :)

 

na prawdę pomęcz się sam trochę, bo szkoda konta...

­Keelah se'lai

Opublikowano

Nie ryzykuj , szczególnie teraz gdy Bp wyczuliło się na tym punkcie ;)

Opublikowano

Ja tam całą noc latałem i jakoś nic mi się nie stało jeszcze. Kupiłem do tego uri za całe 8 zł - 30K uri. I Latam na bocie i zbiera ładnie ;D

csgolist.gq  // Darmowe 7.3$ na betowanie! 

Opublikowano

2K urki ;D zbiera ale zawsze to coś :) jak ide spać to 10K mi uzbiera ;D za 5H no i zawsze coś do przodu jestem ;D

csgolist.gq  // Darmowe 7.3$ na betowanie! 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...