Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak Się połączyć z prywatnym serwerem Metin 2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Musisz mieć klienta danego serwera i dopiero wtedy się z nim połaczysz. Równiez musisz miec załozone konto na ich oficjalnej stronie.

l8jIhdD.png


FORGEJM PAŁER

Opublikowano

Musisz najpierw wybrać sobie jakiś serwer, polecam Ci szukać tutaj http://www.mpcforum.pl/forum/195-metin2-publikacje-serwerow/

Przejrzyj prezentacje, wybierz serwer, który Cię zainteresuje, następnie przejdź do ich strony głównej (podana w prezentacji), znajdź zakładkę download lub pobierz i ściągnij ich klienta serwera. Musisz też się zarejestrować, również poprzez stronę www serwera.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

A jak zrobię serwer hamachi to jak na niego wejść ?

Jak Ty zrobisz? Raczej za tworzenie serwerów się nie bierz, skoro nie umiesz nawet połączyć się z już istniejącym serwerem. ;) Chyba, że masz na myśli granie na CZYIMŚ serwerze hamachi. W takim wypadku musisz mieć pobrany i zainstalowany program hamachi.W prezentacji serwerów hamachi znajdziesz potrzebne dane do połączenia się z serwerem (id sieci i hasło). Serwery możesz znaleźć tutaj http://www.mpcforum.pl/forum/279-serwery-hamachi/

 

Polecam Ci zajrzeć do tego poradnika http://www.mpcforum.pl/topic/411338-tut-jak-zagrac-na-prywatnym-serwerze-hamachi-lub-easyvpn/

 

 

@harnas71x osobom*. Oczywiście, od tego jest forum, aby pomagać, ale nie każdy ma predyspozycje do tworzenia serwerów metina. Mówisz, że od czegoś trzeba zacząć, owszem - może najpierw od ogarnięcia, jak się łączyć z istniejącym już serwerem?

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Nie zrobisz serwera hamachi :D

Lepiej wybierz sobie jakiś medium, pobierz clienta i załóż konto :D

Opublikowano

A jak zrobię serwer hamachi to jak na niego wejść ?

Jeżeli zrobiłeś to musisz ten serwer odpalić i zrobić własnego klienta bądź lunchera.

 

Sprawdz ten poradnik

 

http://www.mpcforum.pl/topic/859901-tut-jak-zrobi-launcher-na-serwer-metin2-dla-gracza/

Jak Ty zrobisz? Raczej za tworzenie serwerów się nie bierz, skoro nie umiesz nawet połączyć się z już istniejącym serwerem. ;) Chyba, że masz na myśli granie na CZYIMŚ serwerze hamachi. W takim wypadku musisz mieć pobrany i zainstalowany program hamachi.W prezentacji serwerów hamachi znajdziesz potrzebne dane do połączenia się z serwerem (id sieci i hasło). Serwery możesz znaleźć tutaj http://www.mpcforum.pl/forum/279-serwery-hamachi/

 

Polecam Ci zajrzeć do tego poradnika http://www.mpcforum.pl/topic/411338-tut-jak-zagrac-na-prywatnym-serwerze-hamachi-lub-easyvpn/

 

Od czegoś trzeba zacząć, a forum jest od tego by pomagać takim osobą.

l8jIhdD.png


FORGEJM PAŁER

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...