Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Wywala z serwera i pokazuje sie disconnect.endOfStream na konsoli !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema od pewnego czasu wywala graczy z serwera i wyskakuje taki oto napis na konsoli

[INFO] <PlayerName> lost connection: disconnect.endOfStream

. Jeżeli ktoś wie jak to naprawić proszę o szybką odpowiedzi !

 

Graczom wskakuje taki błąd !

post-725033-0-15945900-1388417389_thumb.png

Opublikowano

Cześć,

Błąd ten może wynikać z wielu czynników. Pomogę cię jeżeli uwzględnisz:

- gdzie stoi serwer

- jakie masz pluginy

- ile przeznaczasz ramu na serwer

- ile masz slotów

 

Do czego mi to jest potrzebne?

Ponieważ, jeżeli serwer stoi na Twoim komputerze to jest podłączony do internetu jako serwer lan i jak kolega, który chce wejść na serwer nie może, ponieważ musiałbyś na swoim komputerze odblokować porty.

Pluginy, sloty i ram też są ważne, bo jak używasz zbyt małej ilości ramu dla wielu pluginów i na wiele slotów, serwer się przeciąża i nie możesz wbić na serwer.

Mam nadzieje, że pomogłem. Liczę na +

Opublikowano

Jak masz zainstalowany BossMessage to tam maksymalna długość tekstu to 64. Tam pisze "Received string lenght longer than maximum allowed (67>64) "

To znaczy, że któraś wiadomość wyświetlana przez BossMessage jest za długa o 3. I jak ją wyświetla to wywala serwer.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...