Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Start 17:00][100 slotów][10GB ram][enHard][Surv+Frakcje]


czadniczymmalo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg EnHARD

Info.png

strzalka.gifTYP: Survival + Frakcje

strzalka.gifSloty: 100

strzalka.gifIP: 37.59.3.109:28120

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzÄta: Tak

strzalka.gifPvP: Tylko za spawnem

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

strzalka.gif2 % na diaxy !

Admin.png

strzalka.gif Nespi, XawierStudio, Yakub

 

pluginy.png

strzalka.gif Zajebiste :)

 

InfoDOt.png

strzalka.gifStart serwera 17:00. Serwer ma 10 GB ram, 100 slotów. Miła administracja, oraz atmosfera. Zapewniam was, że będzie wam się miło grało ! ZAPRASZAMY !

 

 

 

 

 

 

SS'y

#Nowe receptury:

1388410597-U1051712.png

#Procenty

Diament: 3

Żelazo: 7

Złoto: 7

EXP: 100

Butelki EXP: 50

#Spawn

1388411205-U1051712.png

Opublikowano

Super, może dodaj jakieś Screeny? : )

 

@Edit:

 

Jako administrator tego serwera (a dokładniej właściciel) proszę o dodanie tego do tematu:

 

#Nowe receptury:

 

1388410597-U1051712.png

 

#Procenty:

 

Diament: 3

Żelazo: 7

Złoto: 7

EXP: 100

Butelki EXP: 50

 

Zapraszamy na otwarcie : )

 

 

1388411205-U1051712.png

1385155007-U1051712.png

Opublikowano

To fatalnie że Vipy mogą latać, tłumów przez tą opcje nie będziecie mieli -.-




600 POST :D


Opublikowano

Proponuję usunąć fly.

 

Już widzę tu następce la**Cu** ;)

 

75% graczy będzie za usunięciem fly więc po co czekać, to tylko utrudnia gre normalnym graczom =)

Opublikowano

 

To fatalnie że Vipy mogą latać, tłumów przez tą opcje nie będziecie mieli -.-

600 POST :D

 

 

Dziecko, inteligencją nie zabłysłeś.

Co ma latanie u Vipa, do grywalności na serwerze?

 

Ogółem prezentacja słaba, ale zagram.

Opublikowano

 

Dziecko, inteligencją nie zabłysłeś.

Co ma latanie u Vipa, do grywalności na serwerze?

 

Ogółem prezentacja słaba, ale zagram.

 

To że idziesz sb a tu z powietrza Cie vip zabija i co? W ch*j z taka grą.

 

AW@ Czekamy na start, dodaliście coś prócz nowej mapy na serwer?

Opublikowano

Już prawie 15:00, a serwer dalej OFF.

 

@up2 Sam właśnie pokazałeś jaki jesteś inteligenty. Latając możesz sobie uciec z pvp, wlecieć na jakieś góry, bazy w powietrzu, przelecieć nether itd. nie musisz używać nawet pereł żeby wydostać się z fosy jakiejś gildii. Ma jeszcze wiele innych korzystnych dla Vipa / niekorzystnych dla graczy aspektów, które dla wielu zepsują zabawę. Mało wiesz o PvP I gildiach,

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...