Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Waros-Total RPG-MODY-FRKACJE-RASY-FABUŁA-EXTRA MAPA +DUZO WIĘCEJ


szyszuPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-677633-0-13955900-1388404616_thumb.jpg



post-677633-0-82323200-1388404612.jpg



post-677633-0-66665500-1388404604.jpg




Na Waros TOTAL RPG ! Staramy się połączyc klimat średniowiecza z fantasy ...narazie wychodzi epicko ;)


Trzymajcie kciuki by się udało, jest to wiellki projekt ;)



Teraz coś więcej ;)



post-677633-0-00892100-1388404599.jpg



Gra będzie polegac na robieniu questów poocznych jak i na fabule głównej.



Dodane zostaną nowe systemy walki (ciosy)



Rozgrywka nie ulegnie znacznej zmianie ;) ale to niespodzianka co będzie zmienione ;p



post-677633-0-27200100-1388404603.jpg




Fabuły zdradzić nie mogę bo wtedy wiedzielibyście co was czeka ale w pergaminie napisałem nieco info.





"Ten kto się rozczyta pozna tajemnice"



Zdradzę jeszcze że główna fabuła zajmie wam około 80 godzin grania ;)



post-677633-0-41964500-1388404610.jpg




post-677633-0-13137400-1388404608.jpg





W tej prezentacji nieczego wam ważnego nie zdradze ;0 narobie tylko smaczku ;> :D



Nie podam nazw konkretnych modów ale je opisze ;)


+


będzie parę naszych autorskich modów niezbędnych by serwer się udał ;)



-Nowe surowce,bronie zbroje


-Transport zwierzęcy i prawdopodobnie morski i rzeczny ;)


-Magia (to jeszcze nie jest pewne ) zaklęcia teleportacyjne ,obronne i ofensywne,runy i zwoje.


-Nowe biomy


-Dialogi z NPC PL



Więcej nie zdradzę kolejne informacje będą aktualizowane ;)



post-677633-0-59080400-1388404611.jpg





Co do ras to będa 4 z czego 3 grywalne ;)



Ludzie


Elfy


Krasnoludy


To rasy grywalne



Orkowie - Nie grywalna



Każda z nic będa miały swoje lokacje ,miasta ,zamki ,wioski ,osady



Więcej info wkrótce ;d



post-677633-0-90768800-1388404599.jpg




Świat ogromny,doskonały do eksploracji , wiele ciekawych lokacji . ;)



Więcej info wkrótce (TAKŻE MAPA) :)




A to jest rysopis naszego elfa nie mamy go jeszcze w teksturze ale tak będzie wyglądał Elf (oczywiście tekstur będzie więcej)


post-677633-0-04817700-1388404602.jpg



post-677633-0-95114100-1388404605.jpg



GG 28416144




POSZUKUJEMY BUDOWNICZYCH RERUTACJA OTWARTA OD PIĄTKU 3 STYCZNIA !



SCreeny (będa aktualizowane)


!




post-677633-0-81468300-1388404600.jpg

post-677633-0-05581400-1388404607.jpg

Waros RPG - Krwawy Tron 2018 PREZENTACJA MPC Forum - KLIK
sygnatura.png

SERWER OD GRACZY DLA GRACZY!

Opublikowano

Pracę idą pełną parą .... START W LATO 2014 ! :) i będzię launcher ! ;) a i mamy na oku dobra maszyne więc o lagi się nie martwcie ;0

Waros RPG - Krwawy Tron 2018 PREZENTACJA MPC Forum - KLIK
sygnatura.png

SERWER OD GRACZY DLA GRACZY!

Opublikowano

za zdjęcie zrobione W PAINT'CIE nie dostaniesz LIKE

 

co do servera było kilka takich samych projektów i wszystkie upadły a nie które naprawdę były dopracowane i dlatego nie zagram

śledzę co się dzieje na mpcforum w dziale publikacje i doradzę ci że tracisz czas szyszuPL

 

 

to moja opinia co do servera

rageguydajdiaxa.png

Opublikowano

rozumiem twoją opinię ;) ,ale nad serwer pracujemy kilka miesięcy ale po troszę :) nie napinamy się na to ;0

 

zdjęcia nie w paincie a GIMP'ie ;p

 

//edit a elf to tak to tylko rysopis ;)

Waros RPG - Krwawy Tron 2018 PREZENTACJA MPC Forum - KLIK
sygnatura.png

SERWER OD GRACZY DLA GRACZY!

Opublikowano

up muszę się na temat ciebie wypowiedzieć bo mi zaimponowałeś swoja postawa

większość ludzi grających w minecrafta odpowiedziała by następująco

HUJ CI W DUPĘ MI SIĘ UDA I BĘDZIEMY NAJLEPSI NA ŚWIECIE i wypierdalaj stad

 

tak myślę ze niektórzy by tak odpowiedzieli

 

MASZ LIKE za swoja postawę wobec innych i szanujesz kogoś zdanie

rageguydajdiaxa.png

Opublikowano

no dzięki ,mam te 16 lat na karku ale jak widzę innych moich równieśników to się niekiedy załamuje... ;) dzięki

Waros RPG - Krwawy Tron 2018 PREZENTACJA MPC Forum - KLIK
sygnatura.png

SERWER OD GRACZY DLA GRACZY!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...