Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[CraftHard] [XII Edycja] [Survival Frakcje] [200 slotów] [Najlepsi z Najlepszych] [Administracja 15+] [Powiększony drop-exp z stona!]


ShymeQ2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj Wojowniku

Pamiętasz może stary serwer CraftHard? tak to ten na którym wiele osób wyostrzało sobie skilla PvP,Jest to już XII edycja lecz powracamy w starym stylu! Tak tym z 1-2 edycji czekamy właśnie na cb. oraz twóją gildie abyście to właśnie wy staneli oko w oko z najlepszymi wojownikami oraz "koxami" serwerowymi.

11487857064393235794.png


CraftHard

Strza%C5%82ki.gif Wersja Serwera: 1.6.4
Strza%C5%82ki.gif Sloty: 200
Strza%C5%82ki.gif Rodzaj: Survival+Frakcje
Strza%C5%82ki.gif Typ Serwera: Dedykowany
Strza%C5%82ki.gif White-List: Nie
Strza%C5%82ki.gif Premium: Nie
Strza%C5%82ki.gif Nether: nie
Strza%C5%82ki.gif PvP: Tak
Strza%C5%82ki.gif Zwierzeta: Tak
Strza%C5%82ki.gif Pluginy: wszystkie potrzebne

22330215126874226400.pngcrafthard.pl

Główna Administracja

-ShymQn

-Trs12198

- LaguPL

Helperzy

- MixSteeRs

- PanMarcepanek

Reszte drogo cennych informacji znajdziecie na Serwerze

Zapraszamy serdecznie.


Opublikowano

Nie polecam dlaczego:

- na spawnie nic nie pisze!

- Gdy weszłem na serwa zobaczyłem tylko koxów z diax eq enchantowanymi kampiącymi na nowych graczy

- Nie wszystkie komendy z /f działają

Opublikowano

Nie polecam dlaczego:

- na spawnie nic nie pisze!

- Gdy weszłem na serwa zobaczyłem tylko koxów z diax eq enchantowanymi kampiącymi na nowych graczy

- Nie wszystkie komendy z /f działają

1. A co ma pisać? Wszystko jest w spam bocie na chacie,

2. Dodamy losowy teleport,

3. Co Ci nie działa? Kilka komend jest dostępnym dopiero po założeniu frakcji.

Opublikowano

 

Pomożesz mojej Koleżance Wbić "like" ?
! <3 Paula Grabarkiewicz <3 !
xxx

 

tak prosze pisać mi na pw jaki jest problem a pomogę

 

 

Nie polecam dlaczego:

- na spawnie nic nie pisze!

- Gdy weszłem na serwa zobaczyłem tylko koxów z diax eq enchantowanymi kampiącymi na nowych graczy

- Nie wszystkie komendy z /f działają

Wszystko odpowiedział ci ShymQn lecz jeżeli chodzi o /f nie wina serwera, lecz autora pluginu wyszła nowa wersja Factions i tam niektórych komend nie ma albo są zastąpione np zamiast /f who jest /f f lub /f power na /f player :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...